| Afgshhakakl a întrebat:

Stateam ieri pe strada, si un baiat (de care nu imi place pentru ca e fatalau) m-a intrebat cand are o sansa de a fi cu mine, iar cea mai buna prietena, care imi stie toate secretele, i-a zis baiatului aluia ca nu are sanse", pentru ca sunt alti de care imi plac " laughing. Atunci, baiatul de care imi place (nu baiatul fatalau), a intrat in curte( nu dintr-un anume motiv), iar cand a auzit aceasta propozitie " sunt altii care ii plac.", el s-a intors si a zambit. Ce parere aveti? happy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate si-a dat seama ca era vb despre el si e si putin gelos. vezi daca ti-a dat si alte semne cum ar fi
-se uita l tine insistent
-iti zambeste
-se da pe langa tine
si altele.

| Lummy a răspuns:

Ca i-a placut ce a auzit thumbs up

| Awesom a răspuns:

Stimata Ella,nu stiti sa respectati baietii, stiti doar sa refuzati, puteai sa ii spui ca nu il placi si gata.Si am mai observat o chestie:iti plac baietii rai.

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Bineinteles ca si-a dat seama ca despre el este vorba, daca ti-a zambit, tu crezi ca ai vreo sansa sa fii cu el? ti-a dat de inteles ca te place?