| Afgshhakakl a întrebat:

Stateam ieri pe strada, si un baiat (de care nu imi place pentru ca e fatalau) m-a intrebat cand are o sansa de a fi cu mine, iar cea mai buna prietena, care imi stie toate secretele, i-a zis baiatului aluia ca nu are sanse", pentru ca sunt alti de care imi plac " laughing. Atunci, baiatul de care imi place (nu baiatul fatalau), a intrat in curte( nu dintr-un anume motiv), iar cand a auzit aceasta propozitie " sunt altii care ii plac.", el s-a intors si a zambit. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| DewLoWoofy a răspuns:

Dragutz smug Cred ca te place day dreaming Incearca sa vorbesti cu el... Cere'i idu, vorbitsi, apoi poate va intalintsi undeva smug, iesiti afara...hee hee

| Alexa_8541 a răspuns:

Ca te place sau stie ca il placi

| sticksulet a răspuns:

Pai probabil a zambit ori de situatie, ori daca se uita la tine si a zambit, cred ca se gandea ca se afla si el printre acei "altii"happy