| Jhfdfd a întrebat:

stiu ca mai mereu va cam plictisesc cu intrebarile mele straight face dar totusi vreau sa mai pun una big grin
De la un timp am vb q o colega din ce in ce mai mult pe mess despre baieti. big grin si la un moment dat [prb din plictiseala/disperare/singuratate] i.am zis : "I WANT A BOYFRIEND, UNLESS I WILL KILL MYSELF" :d, la care ea m.a intrebat daca e un moft sau nu... eu i.am zis ca da, apoi mi la recomandat pe un coleg despre care stia k mi.a plaqut de el acum cateva luni... a fost OK dar prb q el este alta thinking k acum incepe sa imi placa iar de el. sh nu stiu daca si el ma place, adica la sfarsitul anului scolar mi-a zis ca m.am schimbat si ii place cum m.am schimbat, apoi si.a pus numele pe fb aprox asemanator q al meu : se termina amandoi q Kidd thinking
Am mai intrebat pe cineva si mi-a zis ca daca ma copiaza ma place thinking, dar eu nu stiu daca ma place
Oare daca a facut asta ma place?thinkinghee hee

4 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Este posibil sa vrea sa te impresioneze si sa nu stie cum daca flirteaza cu tine adica se poartea altfel imi intim,glumeste in legatura cu subiecte care privesc o posibila relatie intre voi doi, rade la glumele tale, te sustine, se plimba sau face tot posibilul sa fie aproape de tine raspunde si tu acestor avansuri nu stiu dai de inteles ca il accepti, plimabti-va prin parc cu mai mul; ti prieteni intai si apoi singuri, vb cu prietenii sa va lase singuri asa accidental si atunci vezi ce face el

| Sandra2571 a răspuns:

Eu cred ca te place si eu am mai facut asa... asa ca te place succes cu elwinking

| Burondo a răspuns:

Sunt sanse sa te placa. dar mai bine vorbeste cu el happy

| justmeandmyboringself a răspuns:

Cred ca da.