| x32x a întrebat:

sunt baiat, am 14 ani si de la 13 ani ma masturbez o data pe zi. Asta imi poate afecta potenta sau dezvoltarea organelor genitale?

13 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Doamne dar mai terminati cu intrebarile astea, cred ca am citit aceleasi intrebari de peste 10 ori azi, ai net da? documenteaza-te may baiatule, ca de aia exista internet, gasesti tot ce vrei pe el.
Si da iti afecteaza dezvoltarea organelor genitale vor ramane de 2 cm si niciodata nu vei mai putea face sex. Ai inteles?

| LuckySe7en a răspuns (pentru ynna93):

De ce sa minti baiatu`? Esti nervoasa? Varsa`ti nervii altundeva, nu aici. Daca aveti mintea proasta numai raspundeti prost.happy

| ynna93 a răspuns (pentru LuckySe7en):

Mintea proasta? Hm frumos, ce sa zic, am spus ca erau peste 10 persoane ieri care au postat aceeasi intrebare, te mai saturi nu? si cel putin exista internet, d-aia e inventat, asa ca nu-ti mai da tu cu parerea, ca nu te-a bagat nimeni in seama. Ceao!

| LuckySe7en a răspuns (pentru ynna93):

Nu ma intereseaza daca m`a bagat cineva in seama sau nu.Important este ca raspunsul tau sa nu fie bagat in seamawinking

| ynna93 a răspuns (pentru LuckySe7en):

Pai ai zis ca important e ca raspunsul meu sa nu fie bagat in seama, tu de ce l-ai bagat? te contrzici singurwinking

| Gaviota a răspuns:

Mai bine fa-ti o iubita! ...Nu te mai chinui singurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje:
-nu exista
Dezavantaje:
-vei avea tulburari de comportamenti si psihice
-penisul isi va schimba culoarea in maro
-s-ar putea sa ti se rupa ata
-iti irosesti,, samanta'' degeaba
-pacatuiesti.

| LuckySe7en a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vezi ca raspunsul tau este fara rost?
Oamenii oricum pacatuiesc, se duc la biserica, spovedire si gata.Care e problema?

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul dezavantaj adevărat de aici e al 3-lea care nu este un dezavantaj.

| CryChristiAN a răspuns:

1.Sigur nu esti travestit? Cum sa incepi salutul cu ''buna''?
2. Avantaje nu sunt.
Dezavantaje:pierderea vederii, tulburari psihice, aparitia anxietatii, depresie, obsesie, pierdere de calciu si magneziu.

| RandomGirl a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic, e chiar benefic si in plus cica daca te masturbezi de 2 ori pe zi iti creste durata vietii cu 8 ani laughing

| LuckySe7en a răspuns:

Nu frate, stai linistit, nu te afecteaza cu absolut nimic.Ba dimpotriva, vei vedea efectele mai tarziuwinking

| x32x explică:

P.S: Dc nu imi apar raspunsurile? big grin