| andreea_6521 a întrebat:

Sunt noua pe acest sait dar am o intrebare. De ceva vreme vorbesc cu un baiat pe mess si cred ca m-am indragostit de el. Este mai mare decat mine si intr-o zi la nervi ne-am marturisit dragostea. Eu am facut acest pas. El spune ca tine enorm la mine si ca sunt viata lui. Dr nu stiu ce sa cre pentru ca el este foarte departe de mine. Ce credeti ca se intampla? oare chiar sunt indragostita? tipul isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| sonya69 a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu...nu stiu sincer ce sa faci. Cred ca este un pic de dragoste daca tipul chiar este ceea ce iti doresti, dar numai tu sti ce e in sufletul tauwinking

9 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu,nu imi bat, simt ca mor.

| looolliika a răspuns:

Paai caty ani ai si caty are el? parerea mea este ca daku nu aice face.te pui asa cu ella panar5ama adica sa ai cui sa-i zici te ube pe mess. sty.sau la telefon... asta e parerea mea...eu in general nu am o idee pre buna legata de relatiile pe meess

| panasonic7 a răspuns:

Cum adica ft departe de tine? e din alt oras?

| doctginecolog a răspuns:

Esti o mare zdreamtza parerea mea

| ingerpufos a răspuns:

Pai sincer si eu am patit din astea pai chiar nu stiu se poate sa fie numai vrajeala ieftina sau se poate sa te si placa baiatul respectiv incearca sal cun mai bine dar ar fi bine sa nu pui botu la toate cuv. frumoase eu zic sa mai astepti si apoi ii vedea ce se mai intampla intre voi.

| Deiia a răspuns:

Nu stiu.Cineva o vb cu cineva p mess ca tine si sau cunoscut si acum s marita dar ea e mare.

| Muchachos a răspuns:

De unde sunteti aman2?

| andreea_6521 explică:

Chiar exista dragoste virtuala?

| andreea_6521 explică:

Este cu patru ani mai mare decat mine(el 18 eu 14) si suntem din orase diferite la mare distanta;.