| Sweetpusy a întrebat:

Buna TPU tot eu sunt revin dupa 2 saptamani jumate si tot n-am facut dragoste cu el, in fond aseara stateam si ne sarutam si din nou atingeri eu l-am atins pe el in zona aia dar peste pantaloni si vreme de cateva minute m-am jucat acolo si m-am trezit cu el ca isi da drumu dar sex cu mine nu vrea sa faca nunteleg cum a putut sa-si dea drumu fara sa faca sex tinand cont ca jucatu meu a fost micut si nesatisfacator

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Of ce ti-e si cu baietii astaia, ca niciodata nu oti sti ce e in capul lor cu adevarat.Eu una am facut sex cu actualul meu prieten supa 11 luni, dar asta pentru ca nu am vrut eu, nu el, k de obicei barbatii vor din prima zi daca s-ar putea.Parerea mea este sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce nu vrea sa o faceti si ca pe tine te deranjeaza lucrul asta, iar daca afli ceva, zi-ne si noua ca sa stim ce avea, da? Nu cred ca mai exista virgini la 24 de ani, dar daca e asa, tu ai dat peste o comoara...

9 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Un barbat ejaculeaza chiar daca nu fc neaparat sex.Probabil l-ai excitat f rau. Legat de faptul ca nu vrea sa faca sex cu tine, ar trebui sa vorbesti cu el si sa-l intrebi dar fara sa se simta prost.Probabil are motivele lui.Dar pana acum a-ti mai facut sex?

| Sweetpusy explică (pentru corinusdeplus):

Nu nu am facut pana acum pentru ca nu vrea

| sebysebyca a răspuns:

S-a scapat pe el.inseamna ca nu are simturile dezvoltata! altadata sa-l scarpini dupa ureche!

| neutrino a răspuns:

De ce nu l-ai ajutat?

| marcelbud a răspuns:

Eu cred ca tipul are vreo 20 si asta are vreo 12 ani de aia nu vrea sa faca

| heilig a răspuns:

Ori nu a facut`o de mult... ori e virgin.

| Sweetpusy explică:

Eu am 19 si el 24, nu nu am facut-o deloc pana acum