| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Uitati, am 11 ani si baiatul pe care-l plac a aflat ca il plac. Si nu stiu, parca acum nu se mai poarta la fel de urat cum se purta inainte cu mine... de exemplu: eram la program cu o fata si el avea o sticla de apa, iar pe colega mea o stropea cu ea. (un coleg): da si in Adriana cu apa! el: nu ma las-o ca ma enerveaza. (ma rog, nu stiu ce legatura are asta, ca il enrvez) Eu le-am spus colegelor ca nu imi mai place de el, pentru ca de fiecare data imi reprosau ceva. Ce ar trebui sa fac, avand in vedere ca nu pot vorbi cu el intre 4 ochi?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa lasi baietii pentru mai incolo. Traieste-ti copilaria acum si lasa-i... happy

| Cata1919 a răspuns:

Crede-ma,am 11 ani si asa-i si la mine.Ii perioada asta mai complicata.

| Cata1919 a răspuns:

Da asa e cel mai bine renunta.Esti mica.Si dragoastea nu-i asa simpla

| claruzaaaaa a răspuns:

Avand in vedere ca vorbeste asa despre tine(si cu tine de fata) eu cred ca nu te place... dar poate face asta doar pentru ca e timid si nu vrea ca tu sa afli ca te place. parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti cu el, in fond, ce ai de pierdut?