| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU un baiat care e atras de fete si a fost mereu atras de ele poate de pe o zi pe alta sau in timp sa ajunga gay?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a se modifica orientarea sexuala dobandita genetic se considera ca fiind practic imposibila. Deoarece din descrierea oferita se pare ca tu esti atras deopotriva atat de femei cat si intr-o oarecare masura si de baieti, psihic si mintal tu te poti considera ca fiind de fapt bisexual. In cazul orientarii sexuale specifice si caracteristice indivizilor gay, nu apare/este exclusa aproape in totalitate atractia de natura feminina. In consecinta probabilitatea de a deveni un gay veritabil, se poate considera ca fiind neintemeiata. Multa sanatatE!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai teoretic, nu, dar daca se intampla asta inseamna ca se poate si reversul, desi asta e ciudat deoarece exista destui gay vor sa fie hetero, in fine poate esti bisexual.

| WaterDrop a răspuns:

Gay, nu prea, insa cu siguranta poate fi bisexual.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred dar poate ii trece intr o zi prin cap sa experimenteze cu vreun tip si, ce sa vezi, realizeaza ca il atrage. Surpriza!

| Lawrrrr a răspuns:

Nu, dar poate realiza ca, el in tot acest timp, de fapt ii placeau si baietii, chiar daca ii plac si fetele. Nu-ti poti schimba orientarea asa, peste noapte.