| marmotavorbareatza a întrebat:

M-am indragostit iremediabil de un baiat intr-o excursie. el nu are prietena dar era atras de alte fete care nu erau din acelasi judet. presupun ca asta poate fi un avantaj. chiar vreau sa ma apropii de el. ce sa fac

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Da,poate fi un avantaj. Cunoaşteţi-vă cât mai bine şi după spune-i tot ce simţi, fără ruşine.
'Degeaba iubeşti dacă nu-i spui.'

| Ichnat a răspuns:

Spune-i! happy

| Lyndsey a răspuns:

Nu inteleg de ce gandesti asa? Cum poate fi un avantaj faptul ca el se uita la mai multe fete? Iti dau un singur sfat, unul si bun: RENUNTA! Daca acum este asa, mai tarziu nu poti sa stii. Nu trebuie sa gandesti asa. Te rog, sa fii atenta!

| anabidasca a răspuns:

Poti sa te apropii de el, sa ii arati ca nu esti ca celalalte fete.