| BiancaRus a întrebat:

v-am spus de baiatul cu care am stat 9 luni! ati avut dreptate.nu merita sa raman cu el.m-am despartit de el. acum 2 zile un prieten de-al lui a venit si mi-a spus ca eu lui ii eram draga de mai mult timp si ca simte ceva pentru mine.dar nu vroia sa se bage intre mine si fostul prieten.mi-a daruit un buchet cu trandafiri si mi-a spus ca ma iubeste. eu nu stiam ce sa-i spun. pe moment am fost un pic socata. a incercat sa ma sarute si nu l-am lasat.mi-a spus daca vreau sa fiu cu el sau daca inca ma gandesc la fostul. i-am spus ca nu ii pot da raspunsul acum dar ma voi gandii.nu stiu ce sa fac... ajutor va rog.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy!
Nu iti stiu toata povestea, dar pot sa-ti zic ca am trecut prin acelasi lucru!
Ce am facut? Am acceptat deoarece m-a ajutat sa-l uit pe fostul, si mai ales a fost mult mai bun ca ce am avut.
Accepta-l si fii fericita cu el, pentru ca te iubeste cu adevarat, de aceea nu s-a bagat intre voi.
Baftaa! Fundabig grin?

| BiancaRus explică (pentru ℓσνє):

Multumesc! raspunsul tau imi este de folos:* din pacate nu pot da funda pentru ca sunt noua pe acest site

| BiancaRus explică (pentru ℓσνє):

Scuze,se pare ca pot da funda :*

| ℓσνє a răspuns (pentru BiancaRus):

Mersii! :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca- l placi si tu, atunci fi cu el, tu stii mai bine

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai conteaza. inca mai ai sentimente pentru fostul? Daca da, spune-i ca mai ai nevoie de o preioada de timp in care sa te gandesti mai bine la cele intamplate inainte sai raspunzi. Si vezi si tu care este mai bun pentru tine. Daca nu iti mai place de fostul atunci, ar fi ok sa te intalnesti cu baiatul asta, dar doar daca il placi si tu pe el. Mai bine ar fi insa sa iti iei o perioada de timp in care sa te gandesti la toate optiunile pe care le ai. Sper ca te-am ajutat!

| BiancaRus explică (pentru teo6dia4c99):

Mersi! raspunsul tau chiar imi este de folos:*

| GabehAle a răspuns:

E clar ca te place si ar face orice sa iasa cu tine.