| iriiinaaa a întrebat:

Buna TPU sad va rog frumos sa nu faceti misto sad am sa va povestesc ceva groaznic. sunt impreuna cu iubitul meu de aproape 8 luni si azi dimineata a urcat pana la mine la apartament sa ii dau cd-ul cu windowsu care mi l-a imprumutat. in fine asta nu conteaza. intre timp nu stiu cum s-a facut ca a ajuns si tata un cretin ca toti cretinii la un loc ca altfel nu pot sa ii spun. el nu era de acord cu prietenul meu. l-a dat afara pe el aproape in suturi iar pe mine m-a luat la bataie. cu palma cureaua etc straight face prima data in viata mea cand da in mine. am uitat sa mentionez eu am 16 ani si pr meu 20. a zis ca daca ma mai prinde cu asta ( pr ) ma omoara cu mana lui ca sa inchei relatia cu el ca sa ma fac fata cuminte. mie asta imi e imposibil pentru ca mi-am inceput viata sexuala cu el. el a fost primul din viata mea deci nu e chiar asa usor.am vorbit si cu el am stabilit un timp sa nu ne vedem si sa vbim mai putin nu sa ne despartim dar nu cred ca va tine pentru ca tata e foarte nebun si afla orice in orasu asta. voi ce credeti dati`mi un sfat va rog sad sunt disperata sad fara mistouri sad funda mareee sad

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Hahahaha @MEMO : " eu as zice sa fugiti impreuna ".
Explica-i tatalui tau ca nu trebuie sa mai fie asa incuiat.

| wildthing a răspuns:

"Cretinul" ala ti-a dat sa mananci si ti-a oferit un acoperis deasupra capului timp de 16 ani. Poate stie el ce stie daca nu-i place ideea ca proasta de fii-sa sa si-o traga de la 16 ani. Copii tampiti!

| Byankaa66 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine sad... Ai incercat sa vorbesti cu mama ta si sa-i zici sa discute cu tatal tau sa o lase mai moale? ea o sa te inteleaga si o sa te ajute. Tot ce pot sa zic e ca va trebui sa aveti multa rabdare cu el si multa putere pentru a putea trece peste moment mai dificile si daca va iubiti cu adevarat dragostea voastra va invinge tot raul din jur.happy Bafta :*

| RMihai a răspuns:

Vai ce nasol, presupun ca stai intr-un oras mic daca stie tot, cum sa te desparti de el mai ales ca ti-ai inceput viata sexuala, sa nu il parasesti daca il iubesti cum v-ati intalnit pana acum nu va puteti vedea si de aici inainte (pe ascuns adica) cu grija si atentie fara exces si tata nu-si va da seama, cu mama nu te intelegi mai bine macar sa-ti tina cineva partea in cazu asta, vb cu ea daca nu ai facut-o mamele sunt mai intelegatoare orice ar fi si inca ceva pauzele lungi si lipsa de comunicare duce la despartire, baiatul se fa plictisi sa astepte

| p1nk a răspuns:

Tatal tau incearca sa te protejeze ca orice alt parinte. Tu ai scris mai sus ca e primul si e mai greu sa te desparti, gresit daca gandesti asa.Nu te gandi ca fiind primul trebuie sa stai o vesnicie cand simti ca nu te mai atrage lasa-l si nici ca trebuie sa sfarsesti relatia din cauza ca nu-i de acord tatal tau.De acum inainte trebuie sa fii mai grijulie si faptul ca a urcat sus la tine a fost o greseala imensa.Nu te intalnii cu el decat in locuri mai indepartate sa nu te poata vedea vbeste cu o colega sa spui ca mergi cu ea chesti din astea in caz ca verifica tatal tau.Si eu sunt cam in situatia ta, am primit si eu o bataita buna dar ma feresc mai rau ca de dracu acum

| Abcfunny a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.
Si de ce tocmai un iubit de 20 straight face si + de asta ti-ai mai inceput si viata sexuala?!
fetele astea...
Are dreptate si tatal tau... e prea mare pentru tine straight face.
Gandeste, voi o sa intrerupeti relatia un timp, el isi gaseste o fata de varsta lui si tu cand vrei sa reiei relatia nu va mai accepta straight face.

| ELena_1470 a răspuns:

Draga mea. Te cred ca esti disperata. Dar doamne sa te bataa:-s. Poate ca nu stia ce ai facut tu cu x`al tau si se gandea ca ati facut prostii si nu stiu ce. Eu cred ca ar fi bine sa te desparti de el pentru ca tot tu o sa o `incurci.` sau mai bine sa tineti legatura numai pe mess sithinking prin mesaje.thinking sa va intalniti prin parc undeva retras unde nu e nimeni.:* nu stiu draga mea am ramas :o. :X Bafta ai grija ce faci:X>big grin

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

povestea ta este chiar impresionanta

eu sunt mult mai mica[ dar asta nu cont. fata de tine evident] si nu prea stiu cum e sa ai un prieten dar sa revenim la povestea ta ca nu e vorba de mine acum

e adevarat ca e putin mai mare decat tine ceea ce il face pe tatal tau mai greu de linistit, dar capul sus inca nu e sfarsitul lumii :d ar trebui sa discuti deschis cu tatal tau si sa ii zice ce se intampla; nu cred ca ar intelege asta pana la urma doar tu sti ce e in inima ta in momentul de fata :d

iar prietenul tau va intelege ce se intampla [ si baniesc ca nu vrei sa te desparti de el] poate la 18 ani te va lasa sa faci ce vrei

Mult Succes

fundita? puppy dog eyes; xx va rog

| MEMO a răspuns:

'''Normal ti-as spune:
-Cai cu 4 ani mai mare ca tine si daca nici tatal tu nu vrea despartitiva'''

-Dar daca este primul baiat in viata ta si va iubiti, eu as zice sa fugiti impreuna.Doar pentru un timp ca sa vada tatal tau cat de multi va iubiti happy
Mult noroc.