| alex09696 a întrebat:

Va rog sa nu ma judecati. Eram cu prietena mea si ne-am sărutat, îmbrăcați fiind si eu fiind încins am ejaculat in pantaloni, drept urmare s-au pătat blugii. Nu mai stiu daca am pus mana pe pata in momentul respectiv sau nu...credeti ca se poate cumva ca sperma de pe blugii (pata) sa fi ajuns cumva din greseala pe mana mea sau a prietenei mele si ea sa ramana însărcinată? Se poate ramane asa însărcinată?
Va rog sa nu ma judecati, sunt foarte panicat.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a fi putut sa ajunga un spermatozoid pana in interiorul vaginului prietenei tale este infim, practic imposibil fiindca probabilitatea este mai mica chiar si de... 0, 01%.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida in asemenea situatie.

| Andreeush a răspuns:

Nu e nici un risc.

| Catalin77945 a răspuns:

Exista o sansa foarte mica cam 0, si in plus trebuie sa cam intre inauntru ca sa existe o sansa sa se intample.

| OctavianSps a răspuns:

Mare fatalau.

| alex09696 explică (pentru OctavianSps):

De ce spui asta? Eu chiar ma stresez... Nu fa misto...

| alex09696 explică:

Deci sperma nu trece prin haine? Nu exista risc de sarcina asa?