| AnOnIMaRoZz a întrebat:

Vara trecuta am cunoscut un baiat foarte dragut. Atunci radeam cu toti de pe strada etc. Cand am inceput scoala din nou am vazut ca invata langa scoala mea.Este cel mai bun prieten al colegului meu. Adica eu...i-am zis colegului ca-l plac, si eu ma intalnesc cu baiatul acela aproape in fiecare zi...la inceput nu ma saluta da acum da.big grin si rade cand vorbesc sau odata a vrut sa steie langa mine in autobuz.etc. Ce parere aveti? Credeti ca ma place? Funda! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| udp a răspuns:

Categoric te place si el...dar nu "sari" prea tare pe el, ca s-ar putea sa i se urce la cap, intr-un fel in care vei avea de suferit; lasa-l pe el sa faca lucrurile sa se-ntample, din ce ai spus, el incearca deja

1 răspuns:
| AnOnIMaRoZz explică:

Multumesc! big grin