| anonim_4396 a întrebat:

visez continuu persoana care o iubesc dar cu care nu mai sunt impreuna de ceva timp si mereu o visez urit...el nu este un baiat de aur iar eu i-mi fc griji pentru el nu are permis de conducere dar ii place viteza nu stie sa conduca foarte bine face parte dintr-o gasca nebuna,pleaca peste hotare fara acte,fura,si acum sunt toti acasa si in fiecare seara beau,fumeaza iarba tot felul de prostii indiferent de toate il iubesc si il visez mereu ori ca e beat si merge aiurea cu masina si face accident, aseara l-am visat mort si eu statea cu sora lui linga el in timpul noptiiiar eu ma rugam si el la un moment dat s-a trezit si a intrebat une e xxxx asta fiind actuala prietena cred eu (dar el zice ca nu are nimic cu ea si ea zice la fel) si eu i-am zis ca nu a venit si el a zis ca pe tine te voi iubi ca ai fost alaturi de mine, ce poate insemna asta?sadsad scuze de categorie

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il iubesti si e normal sa iti faci griji pentru el, visele tale dovedesc cat de mult ti frica sa nu pateasca ceva

| Roxana121 a răspuns:

Buna papusyka! Il iubetsi, si ii porti o mare grija, te gindesti la el mereu, si de aia il visezi urit, iti faci griji pentru el. Totusi ar trebui sa nu-ti mai piese, al are o viata care deja, e distrusa din cite ai spus tu, ceia ce face el nu-i de bine si cu siguranta va gasi ce cauta. Nu te mai gindi la el si vezi-ti de soarta ta, chiar daca iti este greu, mai apoii iti av fi usor. Nu cred ca vrei sa vezi linga tine o astfel de persoana. Chear nu inteleg pentru ce calitati inca il mai iubesti?

| PapUsHykA a răspuns:

Nu stiu ce sa zic pur sisimplu e greu el cu mine se comporta foarte frumos...sadsad

| NuMaSuporti a răspuns (pentru PapUsHykA):

Ma fetita, si ce daca se comporta foarte frumos cu tine? Adica si eu pot sa ma comport frumos cu cineva pentru un anumit interes.

| NuMaSuporti a răspuns:

Da sa moara! Deja intra in partea penala despre ce spui tu aici, asa ca ai grija ce afirmatii faci, daca vede cineva care va cunoaste, pretenashu tau ajunge la zdup. In fine, astfel de oameni chiar ar merita sa pateasca ce visezi tu acolo.

| Incepator01 a răspuns:

Trebuie sa vizitezi un psiholog. Poate chiar internata intr-un spital de genu.

| extreme0708 a răspuns:

Eu, sa fiu fata mi-ar placea sa am un prieten ca acesta. Aventra, adrenalina si chestii de genul. ar fi frumos.
Dar trebui sa realizezi ca aceste lucruri sunt periculoase si ca poti sa iti strici viata, asa ca eu zic sa stai cuminte si sa il lasi in pace pe acest baiat pentru ca o sa ai de suferit de pe urma luihappy