| Serena14 a întrebat:

:* voi ce preferati, sa faceti sex oral sau sa primiti? big grin Astept raspunsuri si de la fete si de la baieti. Pentru cel mai interesant raspuns dau FUNDA! tongue fi-ti cat puteti de sinceri va rog.

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu prefer sa nu. Asta este sursa de SIDA.

| dydy22 a răspuns:

Ambele in acelasi timp este cel mai frumos

| shadow72 a răspuns:

Sa primesc...da stiu sunt egoist

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Imi place sa fac si sa primesc

| RAY a răspuns:

Eu spus ca trebuie sa daruiesti ceea ce primesti in viata, deci ambele, da uni barbati se gandesc doar la ei ceea ce e o lipsa de omenie, bun simt, educatie etc

| Țoglă a răspuns:

@Salontanul, nu se poate da SIDA prin oral tovarășe.
Oralul nu trebuie să fie neapărat reciproc, poate să fie făcut doar de unul și bineînțeles dacă acea persoană vrea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns (pentru Țoglă):

Bai neinformatule. Sex oral poate duce la sida bai. Daca prietena ta are sida si ii sangereaza maselele cand iti face oralul ai belit *** pe romaneste.

| a3e6u9 a răspuns:

Îmi plac ambele, 69 FTW! happy

| MyNameIsCata a răspuns:

Ce intrebari perverse ai domnisoara Serena la 15 ani laughing.

| intelboss a răspuns:

Si sa dau si sa primesc...cel mai mult sa dau mai ales daca e o fata ca
lumea

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

69 BABY

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

Sa primesc logic

| Joojolino a răspuns:

Daca vrei si tu o experienta de genul ma ofer laughing dar ambele deoarece ofera si putina placere ce-i drept