| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu cu prietenele mele un serial (un show) pe youtube despre niste fete cu puteri supranaturale. Cum este show-ul THE 3 TAILS de pe youtube, acela cu niste fete de vreo 10-11 ani care erau sirene. Eu vreau sa fac unul cu niste fete cu puteri magice. Am totul pregatit, am camera de filmat buna cu HD, dar intrebarea mea este: cum pun efecte speciale? Am nevoie de un program bun si usor de folosit. Cred ca stiti la ce ma refer, sa intind mana si sa misc obiecte sau sa creez foc (efecte speciale), si a doua intrebare: cum fac sa schimb locatiile din film? Adica, sa ma pun intr-un peisaj la munte sau la mare, ca un platou.

Funditaa si scuzati categoria. :d

Răspuns Câştigător
| SexBond a răspuns:

Hmmm....Aici ai nevoie de un specialist. Fetele din show-ul acelea nu faceau ele singure asa..Au avut nevoie de un specialist care stia cum sa foloseasca niste programe foarte bunee..Nu sunt acum programe bune si usor de folosit si nici nu vor fi e logic...

Si acel specialist doar daca il cunosti nu iti ia bani dar daca nu il cunosti trebuie sa dai niste bani si nu ma intreba cat costa ca nu stiu...

Oricum sa facem o recapitulare...
1.Ai nevoie de niste bani
2.Ai nevoie de un specialist
3.Nu exista programe usoare si bune...

Scuze daca acum esti trosta dar acesta este adevarul...
Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta piscina lunii pline si apoi bagate in apa sin adoua zi vei fii sirena

| HeLLoKiittyGirl explică (pentru anonim_4396):

1. Sa stii ca nu esti amuzant deloc. Ba chiar vei primi multe voturi nefolositoare si eronate.
2. Eu ceream un program bun de pus efecte speciale, nu intrebam cum pot sa devin sirena.
3. Nu imi place H2o. vreau sa fac un show cu totul diferit, la care vreau sa adun foarte multe vizualizari.
4. Inainte sa comentezi la intrebarile mele, treci un pic pe la scoala :* (,, bagate,,,,, sin,,,,, adoua,,.). Dragule, e ROMANIA aici. ai gresit tara :*
5. Sa stii ca de data asta am fost draguta cu tine. :*