| Anonimaa2012 a întrebat:

Aseara "m-am jucat" putin cu prietenul meu a bagat penisul foarte putin in mine, dar problema e alta. A ejaculat putin in mine, a simtit si a scos repede.Este posibil sa raman insarcinata?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, este exact reteta perfecta pentru o sarcina. este nevoie de un singur spermatozoid pentru sarcina, iar intr-o picatura cat un varf de ac de sperma incap cateva sute de mii. Deci trebuie o picatura de sperma de o suta de mii de ori mai mica decat un varf de ac, atat e suficient pentru o sarcina daca esti in perioada fertila

| mona a răspuns:

Te-ai jucat cu focul si s-ar putea sa te arzi...acum ori iei pastila de a doua zi ori stai ca pe ace pana la data cand trebuie sa iti vina menstruatia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca spermatozoizii si ovulele cunosc conceptul de putin?

sansele sunt mari

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa ramai numai putin insarcinata. Dar tot 9 luni dureaza sarcina.

| Felys a răspuns:

Depinde daca erai in perioada fertila sau nu, oricum joaca asta uneori nu e buna, mai bine pentru siguranta luai pastila de a doua zi, pe viitor daca tot vreti sa va jucati, aveti grija si va protejati

| anaharpcord a răspuns (pentru Felys):

Se poate sa ramai insarcinata chiar daca esti in perioada fertilawinking

| TheBlackAng3l a răspuns:

Daca a fost aseara, inca poti lua pastila

| DonHunter a răspuns:

O sa ai un baietellove struck

| alecs92 a răspuns:

O sa avem un nepotel

| Anonimaa2012 explică:

Nu, nu eram in perioada fertila ...acum daca as lua pastila de a doua zi m-ar ajuta cu ceva?

| Anonimaa2012 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri unii au cam facut misto altii chiar m-au ajutat... dar sunt bine sanatoasa nu am absolut nimic ...Si da o sa fiu mai atenta pe viitor