| Cocki a întrebat:

Vreau sa pot sa-l conving pe iubitul meu sa intram cu adevarat in relatie(tinut de mana, pupat, impratista, cel putin ceva)El e timid si f gelos! Ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Poate iubitul tău e mai realist. Ce-ai vrea să faceţi într-o relaţie când tu ai 11 ani? În fine, un ţinut de mână nu e nimic, i-al tu prima, purtaţi o discuţie serioasă (dacă reuşiţihee hee ). Dar mie sincer mi-ar câdea faţa să văd doi puşti pupânduse la colţ de bloc sau pe bancă în parc o.O. Mai aşteaptă puţin, nu a venit încă timpul pentru ce vezi tu în filme. Nu zic că eşti mică, nu te supăra, dar serios acum...El câţi ani are?

1 răspuns:
| LadyGA a răspuns:

Buna! pai daca asta vrei, vorbeste cu el. ia-l tu de mana, alte solutii nu prea ai. ai grija insa sa nu ajungi prea departe, nu trebuie sa pui prea mult suflet sau chestii gen. sa nu gandesti ca el e iubirea vietii tale. esti micuta inca, ai timp. happy bafta!