| dragutza29 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa va intreb ce inseamna atunci cand un baiat de uita la tine. Adica el juca carti. Se uita la mine timp de 5-6 secunde mai juca acolo... apoi iar se uita. Ce inseamna asa?

12 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Deci in ziua de azi nici sa ma uit in stanga/dreapta nu am voie laughing ca o-sa creada nu stiu ce pi2duta ca vreau sa i`o trag... straight face
Se uita si atatwinking

| consiliera a răspuns:

Se uita.Pur si simplu. Daca vrea ceva cu tine lasa-l sa-ti vorbeasca.Cine stie ce e in capul lui? Poate asa e modul lui de a se uita.Nu te pripi. Poate a auzit ceva despre tine.

| Clarity a răspuns:

I drag de tine big grin, ai putea sa vb cu el tongue

| Lummy a răspuns:

Ca a prins dragan de tinebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Da voi nu v-ati gandit ca baiatul ala juca carti si pana dadea prostul ala din fata lui se mai uita prin jur la ea la alta la bucile lu' alta as de plictiseala rolling on the floor)

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Esti u f frumoasa da crezi prea multe lucruri! El doar se uita

| NorbO a răspuns:

Ca ii place de tine si asteapta o reactie din partea tathinking

| Alexandra2345 a răspuns:

Faptul ca te simpatizeaza...laughing)

| Alexandra2345 a răspuns:

Adresat "Kronstadt": ce raspuns fara SENS, CE PROSTIE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul credea ca esti barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te studia din priviri, happy poate ca te place, te considera atragatoare din moment ce te priveste insistent.
Daca si tie iti place tipul intra in vorba cu el.