| marinacriss a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Dar imi este putin teama pentru ca este o intrebare cam stupida. Eu il plac pe un baiat, si jucam un joc numit Metin. ne-am imprietenit acolo fara sa stiu cine este, apoi am aflat era un coleg de`al meu exact cel pe care il plac si am vorbit mai mult timp si m-a intrebat daca am iubit. chesti d`astea. Am fost la o competitie si eu am stat in spate cu ceilalti baieti si el a venit acolo langa mine si incerca sa apese pe un buton si eu nu vroiam si tot asa. si acum imi ascunde hainele la vestiar. Nu stiu ce sa cred pentru ca atunci cand este cu alti nu ma baga in seama, doar cateodata.

Răspuns Câştigător
| TrollFace1234 a răspuns:

Nu te baga in seama pentru ca nu vrea sa fie exclus din grupul lui de prieteni! Probabil ca grupul din care afce parte este unul asa mai de "cartier"! happy

2 răspunsuri:
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Nu te baga in seama pentru a nu's periclita el pozitia in grupul lui... Si eu am avut o ''prietena'' pe metin si stiu cum este. Eu zic s.o lasi balta, pentru ca daca nu.i in stare sa recunoasca faptul ca te place de fata cu ceilalti nu e demn de tine!

| Geno a răspuns:

Daca ar iubi cu adevarat te-ar prezenta la toti ca fiind iubita sau prietena lui indiferent daca esti aranjata sau nuwinkingDeci intelegi si tu de aici