| Eaeea a întrebat:

Heii:*, v-am povestit de acel baiat blond.si noh.Azi am aflat ceva foarte naspa. Cel mai bun prieten al lui este coleg cu mine si am vorbit foarte mult cu el in ultimu' timp. Vroiam sa stiu mai multe despre cel blond.Si acum blondul crede, ca il plac pe cel mai bun prieten al lui! Ce sa fac? Pls help! FUNDA:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vorbeste cu colegul tau sa-i spuna adevarul si sa te ajute sa fii impreuna cu prietenul lui cel mai bun, baiatul cel blond...
Nu te ineca intr-o lingura cu apa, ce ai de pierdut? Nimic.
Dimpotriva!happy

1 răspuns:
| AndreiLTX a răspuns:

Pai daca il placi pe el ii spui.
Ca asa numa de la distanta.scuza-ma dar...nu va veni el la tine.asa ca baga-te in seama si cand sunteti doar voi doi.ii spui cum sta treaba.