| Eaeea a întrebat:

Heiihappystiti, v-am povestit de acel baiat blond.si noh.Azi am aflat ceva foarte naspa. Cel mai bun prieten al lui este coleg cu mine si am vorbit foarte mult cu el in ultimu' timp. Vroiam sa stiu mai multe despre cel blond.Si acum blondul crede, ca il plac pe cel mai bun prieten al lui! Ce sa fac? Pls help! FUNDA:*

1 răspuns:
| Petrovici_Stefan_1993 a răspuns:

Simplu, te duci la el si clarifici situatia, ii spui adevarul si punct. ai sa vezi cum reactioneaza daca reactioneaza bine e al tau. daca nu. pa