| Tpu253364 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa va povestesc ceva...am nevoie de ajutor.
Sunt fata, am 14 ani si acum 2 zile eram in camera, masturbandu-ma.atunci a intrat tatal meu peste mine.Mi-am zis "firar, am uitat sa inchid usa!".a fost un moment penibil.atunci el a venit spre mine si mi-am zis ca vrea sa ma atentioneze sau ceva.Mi-a zis ca mama s-a dus pana in cealalta parte a Bucurestiului si ca ajunge doar in 3 ore.a iesit cu prietenele.Mi-a zis ca e normal si dupa a inceput sa ma sarute.La inceput m-am panicat, dar dupa.ei bine a inceput sa ma sarute si a ajuns cu saruturile pe tot corpul.m-am excitat si am facut-o.TPU! ajutor, ce sa fac? sa vorbesc cu mama sau nu? de atunci am mai facut-o o data.si cred ca am devenit dependenta sexual de tatal meu.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Pacatoaso! Ce fantezii ai si tuu!

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este adevărat ceea ce ai scris, povestea este cu iz penal.
Cum poate fi capabil un tată sănătos la cap să aibă relații intime cu propria fiică?
Tu ai nevoie de o consiliere psihologică, da, trebuie să-i spui mamei iar tatăl (dacă îl poți numi așa) să dea explicații la poliție și ani de pușcărie!
Pa, pa.

| EuCuTine a răspuns:

Iti cumperi 2 kg de castraveti si iti pui melodia lui Fernando de la Caransebes - Castravetele si bagi castravetele in orficiul tau.
BAI FETITA esti nebuna du-te si spune-i mamei tale. Fata dementa ce esti trebuia sa ii zici "tata pleaca in ***"

| mona a răspuns:

Daca vorbesti cu mama-ta asta inseamna puscarie curata, ar trebui sa va fie rusine si tie si tatalui tau pentru ca ati ajuns sa faceti asa ceva

| Outspoken2 a răspuns:

Buna,daca este adevarta trebuie sa ii spui mamei tale neaparat..iti dai seama ca daca erai/esti fertila ai ramas instantaneu insarcinata?

| BeastMaster a răspuns:

Chiar daca stiu ca e o gluma proasta...tot mi-ai facut greata.
Si acum ma intreb... daca vorbesti cu maica-ta o sa ajungeti sa o faceti in trei?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca e o gluma proasta ce ai scris aici. daca nu e atunci normal ca trebuie sa vorbesti cu mama ta iar tatal tau este un pedofil locul lui e la puscarie.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Deci in primul rand ai dat-o rau de tot in bara. Poate e o gluma dar asta se numeste pedofilie si tatal tau ar ajunge la parnaie. Spune-i mamai tale tot cfe se intampla, spune-i de incident. Poate va duce la divort dar nu mai poti ramane in casa cu un asemena om

| selysol a răspuns:

Tu esti nebuna? mie mi se pare cam inventata povestea si daca ai inventat-o tu ai probleme grave la cap si daca nu ceea ce nu prea cred ar trebui sa vorbesti cu maicata taicatau e un pedofil si locul lui e la zdup acolo ar trebui sa moara pentru ca se da la copii dar nu e numai el de vina nici tu nu esti intreaga la minte mergeti amandoi de manuta la pshiatru sau psihologlaughing

| Zeref a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la politie impreuna cu mama ta si sa zici ca el face abuz.Nu trebuie multa ancheta.Procurorul te pune sa faci un test ginecologic si cu aia daca stabileste ca te-a violat si il baga la mititica si acolo sta 12-16 ani unde se va gandi mult si bine in timp ce alti colegi de camera impart patul cu el:)).Sa te excite? Tactu? Trebuie sa fi nebuna la cap.Cat pacat s-a comis aici fereasca Dumnezeu.Deci s-a mai intamplat si tu nu ai facut nimic? Mai fata mai, tu esti sanatoasa? Tu realizezi ce s-a intamplat?

Ai aici niste link-uri utile si sa-ti deschizi ochii.Doamneee.Dar se intampla.

http://educatiasexuala.ucoz.ro/index/etapele_dezvoltarii_sexualitatii/0-6

http://educatiasexuala.ucoz.ro/index/varsta_frageda_si_problemele/0-10

| Alishia a răspuns:

Spune-i mamei tale, chiar daca le disctrugi casnicia, daca o ti tot asa situatia se poate agrava. Daca ai ramane insarcinata cu tatal tau? atunci ce faci?

| ScheißeBeMine a răspuns:

Sper ca e o gluma.

| Unicucebeea a răspuns:

Sa o faci cu altu!

| marya1994 a răspuns:

Tu vorbesti serios sau doar glumesti? Doamne fereste asa ceva ar trebui sa vorbesti cu mama ta si apoi sa va duceti la politie de URGENTA. Si omul despre care tu vorbesti nu se poate numi tata ci animal.

| claustrofob a răspuns:

Doamne fereste! Nu mai astepta si vorbeste cu mama ta! Nu este normal absolut deloc ce s-a intamplat!

Răspuns utilizator avertizat
| CrinaCorban a răspuns:

Ar trebui sa-i zici mamei tal pentru ca maine poimain te poti trezi si cu burta la gura! ai grija! mama ta ar ttrebui sa desparta de el

| MIRUnicole a răspuns:

Pfff doamne fere tatal tau nu are minte draga mea sa stii ca nu este normal incearca sa vorbesti cu mama ta ai grija:*

| cristi_7795 a răspuns:

Eu in locul tau nu as trece peste asta cum a spus xCoke adica cum sa te sarute daca tu esti fica lui? Sti macar ca poata sa faca puscarie pentru asta?
Eu in locul tau i-as spune mamei tale pentru ca daca nu ii spui se va rautatii situatia...

| xCoke a răspuns:

Tatal tau mi se pare ca are cateva probleme psihice. Doamne fereste! Ce prostie. Eu mai bine as fi fost certat decat sa o fac cu mama mea. (zic asta pentru ca sunt baiat). Nasol. Mai bine nu-i spune mamei tale pentru ca s-ar putea sa le distrugi casnicia parintilor tai. Si nu cred ca asta iti doresti. Mai bine uiti tot ce s-a intamplat. Succes!

| Tpu253364 explică:

A fost o gluma hahahaha

| EdiT a răspuns (pentru Tpu253364):

Cheam-o și pe maică-ta, poate faceți un Ménage à trois

| 96SeB96 a răspuns (pentru Tpu253364):

Ahahhha laughing) ce proasta esti happy