| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare simpla.
Prietenul meu` a facut in urma cu o luna si ceva un clip pentru prietena lui, vreau sa va intreb:

Va place clipul : http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM
? Ce spune-ti este o metoda buna de a spune ce simtim? Adica nu o sa considere ca se ascunde dupa un clip? sau ca o minte daca nu ii spune in fata sentimentele?
P. S.: Prietenul meu ii face multe surprize, sunt impreuna deja de 4 luni si relatia lor merge foarte bine.:)

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Este un gest absolut frumos, nu cred ca se ascunde dupa acel clip daca i-a spus si in realitate ce simte.

| Adina77 a răspuns:

Super tare! Frumos...

| xXdoareuXx a răspuns:

Este foarte fain filmuletul. Putini mai sunt ca el love struck Sa le tina si chiar daca i-a facut filmuletul asta foarte fain ar trebui sa-si exprime sentimentele si cand este cu eawinking

| kidutzq a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia. Daca esti un romantic desavarsit, si i-ai aratat partenerei asta de la inceput, atunci un astfel de clip este genial, ea il va gusta din plin, etc...''fericiti pana la adanci batraneti''. Eu de ex. nu sunt romantic si daca i-as fi facut un astfel de clip prietenei mele, in secunda doi m-ar fi intrebat cu cine am inselat-o si ca acum imi pare rau rolling on the floor. depinde de la caz la caz.

| xXdoareuXx a răspuns (pentru kidutzq):

Buna modalitate de a iti cere scuze laughing laughing

| kidutzq a răspuns (pentru xXdoareuXx):

Eu asta zic...clipul e o idee foarte buna, fetelor le place mult chestia asta, dar pentru unele nu face decat sa dea de banuit. viata e complicata

| XkkOOjs a răspuns:

Asta e o iubire disperata happy dar whatever o sa dau dislike

| mircea_7061 a răspuns:

Da e frumos

| daylove a răspuns:

Deci este atat de frumos.As vrea sa imi faca si mie cineva un clip de asta de dragoste.laughingE cel mai frumos lucru prin care ii poate arata ca o iubeste din inima.