| azerbajan a întrebat:

vreau si eu niste pareri in seara asta am facut sex cu prietena mea mai bine de 30 de minute in continuu si nu am reusit sa ma termin am facut sex pana "EA" s-a culcat la loc nu mai putea dar tot nu m-am terminat...tin sa mentionez ca ma terminase-m de dimineata o data, o fi din cauza asta sau pur si simplu nu am simtit nici o atractie fata de ea si nu imi dau seama?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești lipsit de experiență.
Sexul se face și el cu "cap"!
Pa, pa.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ar fi bine sa folosesti termeni mai medicali in conversatiile serioase, se spune a ejacula.

In rare cazuri cand se incearca intarzierea ejacularii si trec mai bine de 15 minute sunt sanse rare ca ejacularea sa nu se mai produca fara pauza de erectie. Nu toate penisurile rezista zeci de minute fara ca ejacularea sa cedeze, asa ca nici in cazul asta nu ai de ce sa-ti faci mari griji.

Daca ai avut erectie si ti-ai mai si mentinut-o atat de mult crede-ma, atractia exista si e cat se poate de sanatoasa.

Cand nu esti atras de cineva nu ti se scoala. Poate ca te-ai abtinut prea mult, sau te-ai gandit cum sa faci sa nu ejaculezi repede. O ejaculare dimineata nu are cum sa influenteze o partida de sex de seara.

In mod normal daca vrei sa te tina mai mult poti ejacula inaintea actului sexual cu maxim 15 minute, a doua runda tinand astfel mult mai mult, dar de dimineata pana seara sigur nu mai are vreun efect.

Pozitiile suprasolicitante pentru muschii picioarelor pot de asemenea intarzia sau impiedica ejacularea, la fel si unele pozitii, eu de exemplu imi dau drumul foarte greu sau deloc daca stau eu pe spate, in pozitia calaretului sau cowgirl.

Sau poate erai stresat sa iasa totul bine.

| Emilian65 a răspuns:

Dimineata cum te -ai terminat? In urma unei labe sau in urma unui act sexual cu prietena ta? Daca a fost in urma unei labe este normal ca seara sa nu te mai termini nici pana dimineata urmatoare. Daca nu ai simtit nicio atractie fata de prietena ta, atunci de ce te-ai apcat de lucru si ai lasat-o cu ochii in soare?

| Danysan a răspuns:

Daca te-ai masturbat de dimineata e posibil sa nu mai ejaculezi.Dar depinde.De fapt ar fi trebuit sa ejaculezi dupa 30 de minute dar poate nu ai fost excitat de ajuns. Pune-o sa iti faca si un oral si sigur o sa ejaculezi.Acum fiecare in felu lui. seara faina.

| grab a răspuns:

Fratica... stii vorba aia " ce te dai mare doamna ca tot joaca p__a'n tine ca o scobitoare-n cana?!"
mi-e ca era domnisoara prea larga sau tu te gandeai la biletul pe care l-ai jucat la pariuri sportive... altfel nu im iexplic cum in juma de ora nu termini...

| azerbajan explică:

Mentionez ca ne-am protejat!