| Florina_6341 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce intra in fonetica? Adica intra si sufixele cu prefixele, campul lexical, familia lexicala din astea sau ufixele cu prefixele, campul lexical, familia lexicala, derivarea si celelalte intra in vocabular? Am nevoie de ajutaor! Plz! Funda

8 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Girl,imi bag ce vrei tu in fonetica, ca ai postat la Dragoste si Sex!
Altceva nu mai intra!

| Florina_6341 explică:

Pun intrebarea unde vreau eu, nu unde vrei tu.

| Crazyfish a răspuns (pentru Florina_6341):

Zau?
Imi mai bag o data, ti-alegi tu ce!

| Florina_6341 explică:

Cine te pune sa raspunzi la intrebarea mea?
\

| Crazyfish a răspuns (pentru Florina_6341):

Acelasi care te-a pus si pe tine sa postezi la Dragoste si Sex.
Respecta regulamentul, zuzo, nu te mai umfla cu tema ta degeaba!

| Florina_6341 explică:

Cred ca esti prost

| Crazyfish a răspuns (pentru Florina_6341):

Ce coincidenta!
Cred si eu acelasi lucru, dar despre tine!laughing

| BananaSuparata a răspuns (pentru Crazyfish):

Caut fonetica, si gasesc cearta intre 2 prosti