| BithaTha19 a întrebat:

love struck am si eu o intrebare,cum sa cuceresc un varsator? hee hee mersi muult fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| adelaadelaadela a răspuns:

Pfoai deci m-ai nimerit cu zodiile! deci:el este de fel mai, independent adica nu ii lua libertatea! sa nu fii prea lipicioasa. el are un simt al prieteniei foarte bine dezvoltat, asa ca incearca ca relatia voastra sa fie intr-ul fel de "prietenie". ok dar tu m-ai intrebat cum sa il seduci: fii tupeista! incearca sa il intrigi, sa aprinzi scanteia! cu cat il faci mai curios cu atat mai bine. STARNESTE-I INTERESUL! fa-l sa vrea cu orice pret sa se apropie de tine sa te cunoasca mai bine. ii plac femeile inteligente, cu care poate purta o discutie dar nu neaparat seriosa pentru ca are si simtul umorului! si, ma mai informez si iti mai zic. am avut si eu de a face cu varsatori... stiu cum elaughing

5 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Auzi,tu iti legi si snururile de la adidasi dupa horoscop? Chiar crezi ca puterea iubirii sta in zodie? Pe bune acum,poti incalca legea gravitatiei si nu poti sa cuceresti un varsator? nu intotdeauna lucrurile sunt ceea ce par. daca baiatul ala te vrea chiar daca tu nu esti "compatibila" cu el,e doar o chestie pur normala,apoi daca nu te vrea sau nu ai ce-i face:e o problema de personalitate sau nu vrea.da-te la el daca vrei o noapte amoroasa si plina de surprize, sau ofera-i timp, arata-i ce esti si ce vrei tu...

| adelaadelaadela a răspuns:

Uite aici:http://horoscop.ele.ro/Cum-cuceresti-barbatul-Varsator-_--a12904.html
cam ce iti ziceam si eu:D
apropo: succes la agatat:))
fundita:X:*?

| MaKaRoV112 a răspuns:

Sunt varsator, si sunt baiat. In general imi plac fetele inteligente cu care pot sa dialoghez, fetele igienice, mainile, unghiile sa fiie frumoase, parul, tenul curat etc. Fiecare cauta ce vrea. Nu prea ma dau in val dupa fetele mai impulsive, mie imi plac fetele mai linistite, si eu sunt un tip linistit... sper ca ti-am dat asa cat de cat indicii cum ar trebui sa fii tu. Acuma depinde de el ce fel de tipe ii plac. In general noi varsatorii NU face-m primul pas... habar n-am de ce dar asa sunt eu. Nu m-am dus eu la ea ci a venit ea la mine desii imi placea de ea si ea de mine, ea a facut primul pas. Fa si tu la fel. Sper ca te-am ajutat. big grin