| xDavidxX a întrebat:

TPU.love struck este o fata de care imi place. si e mai mare cu un an ca mine. si intr-un timp eram foarte apropoiati. imi trimitea mesaj ca ma iubeste. imi punea semne pe mess. dar acum. straight face nu mai e la fel. imi dati va rog niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Eu cred ca ar trbuii sa vorbesti cu ea deschis, intreab-o pe ea toate chestiile astea, de ce s-a distantat de tine, si spune-i ca ai dori un raspuns. Vorbeste cu ea, si fa-o sa te lamureasca de ce s-a distantat asa de tine.Alfel nu cred ca ai cum sa iti dai seama, sper ca te-am ajutat:*.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata s-a jucat cu tine. Acum a gasit alta jucarie.

| StefanXy a răspuns:

Nu mai e asa de cand ce....degeaba asa nu cred... Vorbeste cu ea spune-i ca si tu o iubesti si ca vrei sa fii cu ea.

| karinaale a răspuns:

Varsta nu conteaza, daca va iubiti, cum spui.Ca sfat, poate ar trebui sa incerci o discutie deschisa la o cafea, adica pe un teren neutru, si sa lamuriti tot.De asemenea poate ar trebui sa nu pari intru-totul mort dupa ea...las-o si pe ea sa fiarba putin... Fetelor le place asta cateodata