| Maxii12 a întrebat:

Bună tu, chiar nu știu ce sa mai cred...Am o colega de banca foarte frumoasa și de treaba.in ultima vreme tot îmi zice sa o iau în brațe, m-a invitat la banchet, tot mă prinde de mana, sare în spatele meu...mie chiar îmi place de ea...dar eu știam ca ea are prieten pentru ca tot vorbea prin mesaje cu cineva...ce sfat îmi dați?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Pai intreab-o si tu asa mai direct daca te place si ce are de gand sa faca in legatura cu asta? poate si tu ii esti ei frumusel si te simpatizeaza mai spre intim asa. nu ai nimic de pierdut. daca ea e dispusa sa mearga cu tine mai departe s-ar putea sa va intelegeti.

3 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

La scoala am colege care ma pupa ma iau in brate si alte vrajeli dar asta nu inseamna neaparat ca ma plac. pur si simplu o fac poate ca le sunt drag sau le sunt prieten bun. si am observat ca sunt singurul la care i se intampla asta din cls. dar le fac pe plac le mai prind de fund una alta laughing Sa nu crezi ca fiecare fata care se comporta mai frumos sau ceva cu tine te place

| neutrino a răspuns:

Fa-i pe plac!

| SkyPilot a răspuns:

Faptul ca vorbeste prin mesaje cu cineva nu inseamna nimic. Vorbeste mai mult cu ea, invit-o undeva, condu-o acasa, ofera-i flori, apropie-te de ea pentru 2-3 saptamani si vezi cum merg lucrurile. Viata bate netul.