| Kromocv a întrebat:

Bună tuturor!
Am 17 ani,cand am facut prima data sex a fost foarte putin, am prietena si nu vreau sa o dezamagesc, ajutati-ma va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebui sa ai motive de ingrijorare, fiindca majoritatea baietilor patesc exact la fel, la inceperea vietii sexuale. Fiindca orice partida de sex are, sau ar trebui sa aiba minim 2-3 reprize, baietii lipsiti de experienta sexuala, reusesc sa se ''revanseze'' si sa-si satisfaca iubitele in reprizele urmatoare : a 2-a, a 3-a cele in care lungimea actului sexual de obicei creste intr-o oarecare masura incat sa fie si femeia satisfacuta. Iar daca tot nu reusesti, in acel caz exista si sexul oral, adica cunilitia combinata cu ''degetica'' prin care satisfaci partenera pentru a nu o lasa cum se spune si nesatisfacuta si cu ''ochi-n soare'' Succes!

| Kromocv explică (pentru corbulalbrosu):

Dupa prima ejaculare dupa cit timp poti continua?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-ne clar, cu ce te putem ajuta noi?

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai grabesti cand faci sex cu prietena.

| Andreeush a răspuns:

În primul rând nu mai fi așa stresat. E normal ca la început să ai un pic de emoții dar încearcă să fii calm, nu te grabi.

| ywar a răspuns:

Ce dezamagire, barbate! Baga in ea ca la fasole! Trebuie sa o rezolvi de parca ai vrea sa-i scoti pasarica de la locul ei...

| croissant a răspuns:

Bună nu te mai ingrijora si lasa-te dus de val si bucura-te de moment. Fii tandru si iubeste-o asta e tot ce conteaza si nu uitati de protectie. Foloseste prezervativul.

| Kromocv explică:

Vreau sa fac sex si cu prietena mea dar mii in grija sa nu dau gresi ca prima data