| danielascumpika a întrebat:

Buna tuturor:*
am nevoie de ajutor.
imi trebuie statusuri care sa se refere la faptul ca o fata este buna si pentru altceva nu numai pentru sex...
va rog din suflet:*
dau funda...multumesc
e urgent

5 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Exact femeia nu este facuta pentru sexlaughingTocmai ce m-am desp de pr meu fiind impreuna cu el de 6 lunii si care imi cerea asta si acum imi zice ca nu m-a pretuit si ca ar fi in stare sa astepte si 3 ani acum numai sa ne impacamsmug

| Yaguar a răspuns:

Iubim cu inima dar nu cu organile genitale.

| sinx a răspuns:

O femeie este doamne in societate, gospodina in casa si curva in pat big grin funda?

| humanconnecttohuman a răspuns:

Sunteti praf baoh go on
Femeia nu e facuta doar pentru,sex, cum baietiilor le place sa fie iubiti, asa e si in cazul femeilor. Funda?batting eyelashes

| DeeaDeedee a răspuns:

Eu stiam: femeia trebuie sa stie sa fie: dama in societate, femeie in casa si c***a in pat!happy