| drakazor33 a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre.

Ma masturbez de cativa ani cam de vreo 4 ani acum am 16 ani si inainte cand aveam 13-14 ani aveam pieptul plat, normal sunt baiat si de cand am inceput acum am vazut ca mi-a crescut sanul drept si cel stang nu, deoarece ma masturbez cu mana dreapta, dar nu cred ca este asta cauza alta explicatie ar fi ca acum 1 an mi-a adus un tovaras niste gantere sa fac muschi sa ma antrenez mi-a aratat niste tehnici cum sa ma antrenez (incheietura antebrat etc) pentru skandenberg si faceam mai multe ridicari cu mana dreapta, cu stanga faceam mai rar si inainte sa mi le aduca faceam skandenberg cu tata si ma dadea cu 2 degete, in momentul de fata nu ma da nici daca facem cu toata mana(skandenberg normal) nu ma laud, doar vreau sa aflu care ar fi cauza cresterii sanului drept.

Tu ce crezi?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

N e nimic ar trebui sa iti lucrezi mai mult pectoralii adica pieptul.
Incearca si exercitiile astea. Poate le-ai mai vazut pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Se vede rău diferența sau doar un pic? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru drakazor33):

N e nimic ar trebui sa iti lucrezi mai mult pectoralii adica pieptul.
Incearca si exercitiile astea. Poate le-ai mai vazut pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM

| singurinlume a răspuns:

stai linistit se intampla oricarui adolescent tu acum trecio prin acea perioada dificila a maturizari tale ca barbat e si e normal nu e din cauza masturbari stai flexat, daca ai sa strangi de sanul drept ai sa vezi ca iese si ceva lichid f puiti cam 1 g, dar e normal

| elievonc a răspuns:

Esti fata laughing

| salem69 a răspuns:

Am patit acelasi lucru pe la 13 e din cauza pubertati e ca un nodul acolo si ai impresia ca e cresterea unui san dar nu e asa va disparea curand si daca nu e asa poate este hermafrodit