| denisa8878 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat extraordinar, dar cu 3 ani mai marebig grin. In fiecare weekend ne intalnim, povestim, radem, etc... ma saruta mereu dar in timpul saptamanii sau cand sunt de fata prieteni nostri nu ma prea baga in seama. Isi bate joc de mine sau tine la mine?

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Păii,
Dacă spui că se poartă frumos cu tine şi te sărută şi povestiţi tot felul' de chestii e clar că ţine la tine.Însă dacă de faţă cu prietenii lui /voştrii nu prea te bagă în seamă... ăsta ar fi un semn de întrebare. Poate nu vrea să fiţi văzuţi de alţii când vă sărutaţi, poate e o fire mai timidă aşa de faţă cu prietenii voştrii.Nu-l judeca aspru.Că-şi bate joc de tine.Că poate nu este aşa şi poate îi este decât puţin ruşine. Întreabă-l chestia asta, este posibil să-ţi spună că îi este ruşine de faţă cu alţii.Succes! :*
Te pup :*

- Fundă?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? Poate ca nu vrea ca ceilalti sa stie despre relatia voastra... sau cine stie. El e singurul care te poate lamuri.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te chinuie laughing

| Făgăraş a răspuns:

Eu nu as crede ca el rade de tine din moment ce in intimitatea voastra el iti demonstreaza prin acele acte( sarutari, imbratisari, etc) ca tine la tine! parerea mea ar fi ca sa vorbesti cu el despre acest subect! daca nu da-l pe mana jandarmeriei... glumeam! SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e posibil sa tina sau nu.in cel mai fericit caz tine la tine,dar vrea sa se dea mare in fata tovarasilor ca nu e fraier sa se indragosteasca, sau daca ar tine cu adevarat la tine nu i-ar pasa ca e cu tovarasii etc, ti-ar acorda atentie mereu.si eu am o rel de 1 an jum si iubitul meu nu numai ca imi acorda cea mai mare atentie dar si ma prefera pe mine in fata tovarasilor.de ex cand e invitat in oras.el prefera sa iasa cu mine.deschide bine ochii si vezi ce tip de baiat e.te pup

| Kiky2 a răspuns:

Pai eu cred ca nu te mai place sincer eu cred ca nu mai tine la tine din moment ce isi bate joc de tine fata de prieteni vostri este o chestie ciudata si urata din partea lui da tu stii sincer eu zic sa te desparti de el cat mai repede sua intreaba-l de ce face chestia asta succes

| WAKE a răspuns:

Pff e greu de spus.pai parieteni vosti/ai tai sitiu ca suntei impereuna? daca da. pai nu prea ar avea vreun motiv sa nu te bage in seama. e greu de spus. cel mai bin ar fi sa vorbesti cu el fata in fata despre lucrul asta happy