| anonim_4396 a întrebat:

am revenit..cu alte noutati, sa zicem!
referitor la intrebarea mea, http://www.tpu.ro/......bsolut_1/!
Ei bine,ieri,eram in timp ce eram la magazin,vad ca apare o masina,cand m-am uitat era tocmai baiatul din discutie! a venit c-un prieten de-al lui,el a ramas in masina,iar prietenul lui a coborat,a intrat si si-a luat un suc.
dupa cum am mai zis,noi doi,avem un prieten comun,care era si el de fata,ieri! ei bine, baiatul de care-mi place mie, l-a chemat pe prietenul asta la masina, zicandu-i:"hai sa-ti dau nr de telefon"..si i l-a dat,stia ca e pentru mine!
de parca nu era de ajuns,eu ieri,dintr-o prostie,mi-am blocat cartela SIM,si,n-aveam nici un cod la mine,adica puk-ul.
dupa ce i-a dat nr,prietenul asta i-a zis baiatului:"vezi ca nu te poate suna azi,pentru ca si-a blocat cartela",iar el i-a raspuns :"spune-i sa introduca puk-ul" si dupa aia a plecat,din cate stiu eu.
aseara a trecut iar si m-a salutat!
acum,eu cred ca,din moment ce "mi-a dat" nr de telefon,stiind ca e pentru mine,inseamna ca nu ii sunt chiar indiferenta.
dar,problema mea e urmatoarea,mi-e oarecum asa sa-l sun,adica,mi-e teama ca-si va schimba parerea despre mine.
nu mi se pare tocmai ok ca sa-l sun eu.
voua cum vi se pare ca o fata sa sune un baiat?
e normal ca eu,fata, sa-l sun pe el, baiat?:)
si mai e ceva,daca totusi il voi suna,desi nu stiu sigur, cum ar trebui sa-l iau? avand in vedere ca la el nu tine "vrajeala".
e destept baiatu` si stie ce vrea:)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit intrebarile tale!
Este chiar ol sa-l suni o data ce el face atata efort sa te salute!
Trece mereu pe la tine. Deci...
Asteapta si el putin interes din partea pa..Parerea mea...:*
Deci nu mai sta! Suna-l:8
Spune-mi cum a fosthappy

| Auslesse a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar totusi..eu,ca fata, sa-l sun pe el, baiat? ce-o sa creada dupa aia?

| anonim_4396 explică (pentru Auslesse):

O sa creada ca esti si tu catusi de putin interesata, nu doar el!

| VampireBlood a răspuns:

Daca`l suni nu e nimic. abia isi da seama ca esti interesata

| marya1994 a răspuns:

Nu e nimic daca il suni tu prima data, dar apoi daca nu te suna si el eu zic sa nu iti mai bati capul.