| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa primesc sfaturi care sa ma ajute.Am un prieten de o luna si desi pentru multi ar parea imposibil eu cred ca ne iubim. Vb in fiecare zi despre cum ar trebui sa ne demonstram unul celuilalt ca ne iubim.Dovada ar fi sa facem dragoste. Poate ca acum ceva tp i-as fi zis nici gand, dar tinand cont ca am o varsta(20); Poate multi zic ca ce am facut pana acum? si rap este ca am avut niste parinti mai speciali.Deci sa fac pasul sau nu?

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Esti virgina? bravo!happy sfatul meu e sa nu faci inca sex cu el, aveti doar o luna ce daca ai tu 20 de ani?(si consideri ca esti mare).si eu am 18 ani si daca as fi in situatia ta tot n`as face`o chiar daca e la modaoh go on intr-o luna n`ai cum sa il iubesti, chiar daca va spuneti asta unul altuia.el sigur are experienta cu fetele si e pacat sa iti pierzi virginitatea asa fara sa apuci sa-l cunosti mai bine.mai asteapta macar cateva luni, sa fi sigura ca baiatul asta merita.chiar daca tu esti sigura ca tine la tine si merita(am patit`o si eu si dupa 3 luni am vazut ce mult ma iubeaoh go on) mai astepata nu sexul e totul.sunt destui baieti care asteapta chiar si un an pana la pasul asta! eu n`am intalnit inca unul dar imi pastrez sperantawhistling am destui in jurul meu dar sunt luatilaughing in fine, parerea mea sincera e: sa nu faci sex cu el.asteapta o vreme pana o sa poti spune ca vrei sa faceti dragoste nu sex.ma rog poate gandirea mea e demodata (pentru tine), dar nu credbig grin

| Simina1066 a răspuns:

Tu il iubesti? Daca da pai poti sa faci pasul, ai grija sa nu suferi pe urma daca te paraseste, oricum daca tu il iubesti fa pasul acum deoarece greu te indragostesti de adevaratelea si de cine trebuie!
Sper ca te-am ajutat!

| Roz20 a răspuns (pentru Simina1066):

Ms mult Simina!

| Simina1066 a răspuns (pentru Roz20):

Ma bucur ca te-am ajutat!:* Nu uita sa fi relaxata, parintii lui sigur te vor place!

| ylyutza a răspuns:

Incearca aici, ai putea primi sfaturi;)
www.datingscience.ucoz.ro