| Ankutzaaa a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o nelamurire.M-am despartit de fosul prieten acum 2 ani.Ideea e ca stam in acelasi bloc si ne vedem cam des.
De cand ne-am despartit el nu mai vrea sa vorbeasca cu mine pentru ca a spus ca a suferit enorm din cauza despartirii.
Dar de fiecare data cand ma vede se uita insistent la mine, inoarce capul si pune alti prieteni de-ai lui sa ma intrebe unele chestii.el de ceva timp are un copil(iubita lui a nascut). faza e ca as vrea sa stiu ce inseamna toate lucrurile astea? Nu vreau sa ma impac cu el pentru nimic in lume.dar vreau sa afluhappy Acum amandoi avem alte relatii ..Eu macar as vrea sa ne salutam si sa mai vedem ce facem.dar el nu vrea.
Dau >funda!:

3 răspunsuri:
| ElenaElenaPiscupescu a răspuns:

Aaaa,cand va mai vedeti spune-i ca de ce nu mai vrea sa vorbeasca cu tine ca ati fost atata timp impreuna si ati fost cei mai buni prieteni (iubiti) si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu tine? spune-i ca de ce ii asa orgolios ca tu mai vreti sa ramaneti amici sau ba si cei mai buni prieteni! Si apropo, el inca mai simte ceva, iti zic eu happy

| Ankutzaaa explică (pentru ElenaElenaPiscupescu):

Deci nu am cum sa vorbesc cu el ..pentru ca nu stiu daca o sa ma bage in seama! E foarte suparat inca de atunci pentru ca am decis sa ne despartim.La aia ma gandeam eu. daca mai tine la mine..sau de ce face lucrurile astea?
Eu chiar as vrea sa fim amicihappy
Oricum multumesc pentru raspuns!:*

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Doar vorbeste cu el happy daca nu te baga in seama, lasa-l in pace!