| flory_5471 a întrebat:

Buna tuturor. As avea nevoie de cateva idei din partea voastra, daca se poate. O sa fie ziua iubitului meu. Ce cadou mai traznit, original as putea sa-i fac? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lacramioara7531 a răspuns:

O poezie amuzanta si romantica despre voi doi love struck

4 răspunsuri:
| evelin_1888 a răspuns:

Un album cu pozele voastre, o minge de fotbal, un ipod sau un tricou de firma.bafta:*

| vraiull a răspuns:

Eu as sugera altceve sa ii pregatesti cea mai romantica seara lumanari.petale stii la ce ma refer sa fie ceva bestial

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Eu zic sa. i iei un parful original=p~ care sa miroasa bestialhappy saw un ceas superb.si nu tine cont de bai e iubitul taw merita ce, i mai bun:X fundissa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.pai de ziu lui ia-l in camera lui si faceti sex