| AGirlWithDreams a întrebat:

Baieti, in viziunea voastra cum apare fata perfecta? Sau daca ar fi sa va imaginati o fata perfecta...cum ar arata portretul ei? Fizis si moral big grin. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| ThePunkGuy34 a răspuns:

Fata perfecta pentru mine ar fi aceea care are exact personalitatea mea.O fata cu care sa am o multime de lucruri in comun.O fata care nu poarta machiaj (maxim creion de ochi), care este frumoasa fara.La mine conteaza personalitatea cam 70%, si aspectul nu mai mult de 30%.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu la un singur ma astept de la toata lumea in general sa nu ma minta, desi pentru mine o fata perfecta daca nu minte

| LoveSleep a răspuns:

Nu există fata perfectă. Imperfecțiunile își au rolul lor.
P.S: Să știe să facă sarmale.

| AGirlWithDreams explică:

Perfecta pentru voi...nu perfecta in generalwinking

| MrNob0dy a răspuns:

pai nu cred ca exita acea fata perfecata. si cred ca daca ar exista eu m-as plictisi la un momendat in prezenta dansei calitatile si defectele ne dau subiecte de discutie intr-o relatie