| Maria_3931 a întrebat:

Baieti...cum arata femeia perfecta pentru voi, in viziunea voastra SAU mai bine spus in fantezia voastra(fara raspunsuri gen"nu exista femeia perfecta", ca m-am plictisit de ele) FUNDA:X:X

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Pai ce sa-ti zic mai fata, nu exista femeia perfecta nici fizic, nici ca si caracter. Dar acum ca baiat/barbat toti suntem atrasi de femelele cu un aspect placut, sanatos(nici grasa, nici slaba), de femeile, fetele care arata bine, in general le recunosti dar acum depinde si de gusturi.
1, 65-1, 70. 50-53 kg. piele medie ca si culoare.Sau tu vrei sa iti gadil orgoliul?

| sebweb a răspuns:

95-65-95big grinsilly