| Mihaela1710 a întrebat:

tuturor! Pe 1 octombrie, eu si prietenul meu implinim 3 ani de relatie. Am nevoie de sfaturile voastre in legatura cu ce cadou i-as putea face. De-a lungul timpului, i-am luat diferite lucruri ( ursulet, glob cu apa in care sunt doua poze cu noi, album. ), insa nu mai am idei. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Ii faci niste briose, sunt tutoriale pe net cum sa le decorezi cu glazura frumos, si poti sa le personalizezi cum vrei (gen sa scrii initiala numelui lui + initiala numelui tau) si poate sa te ajute mama ta sau o prietena la copt.

| Mihaela1710 explică (pentru DracusorImpielitat):

Foarte draguta si practica ideea. Merci frumos, pupici!

17 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Poti sa iei un tort si apoi sa o dai in joaca sa va manjiti si apoi sa va pupaciti, bla bla bla. Se va ajunge normal la sex, dar daca n-ati m-ai facut asta cred ca n-ar fi o idee rea sa o faceti si cred ca ar aprecia. Acum depinde si ce fel de persoana e, ce aprecieaza mai mult. Poti sa iei ceva bilete la vreun concert daca gasesti si stii ca-i place sau o plimbare intr-un parc undeva unde nu a mai fost sau un weekend la munte, daca-ti permiti si stii ca-i place sau sa va duceti la un stand up comedy. Sunt multe idei, dar depinde cat buget ai si ce stii ca-i place. Hai bafta.

| LoLo a răspuns:

Buna!
Iubirea nu se masoara doar in cadouri (obiecte)!
Dupa cum ai spus si tu, de-a lungul timpului i-ai luat diverse lucruri, cred ca a venit momentul sa faci ceva special pentru el, sau de comun acord. Cred ca o plimbare intr-o zona mai linistita a orasului si cateva cuvine de dragoste adresate unul altuia reprezinta mult mai mult decat un cadou.

| Mihaela1710 explică (pentru LoLo):

Buna! Da, normal ca iubirea nu se masoara in lucruri materiale! Multumesc de idee! Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas, ce daca are la mobil, cand o sa se uite la el mereu o sa-si aduca aminte de tine

| Mihaela1710 explică (pentru anonim_4396):

I-am luat..Multumesc oricum! Pupici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihaela1710):

La multi ani impreuna kiss

| Mihaela1710 explică (pentru anonim_4396):

Sa tot fie! Multumim frumos!

| bogdan72 a răspuns:

Cadourile sub forma de obiecte merg doar la fete, nu invers.
Daca chiar vrei sa fie fericit, faceti ceva care nu ati facut pana acum sau lasa-l intr-un loc in care nu a mai avut acces. Acum stiu ca mai toti vor interpreta ce am spus ca fiind vorba de sex. Nu, nu neaparat! Foloseste-ti imaginatia, tu stii mai bine ce i-ar placea.

| Mihaela1710 explică (pentru bogdan72):

Ma voi gandi! Merci, pup!

| BlueViP a răspuns:

Fa-i un jurnal in care sa lipesti o poza cu voi si sa ii spui unde e facuta poza, ce ati facut in ziua aceea, ce ai simtit. In stanga poza, in dreapta comentariul si la final ii scrii tot ce simti pentru el si cum vezi tu relatia, trecutul, prezentul viitorul, ce inseamna el pentru tine.

| Mihaela1710 explică (pentru BlueViP):

Multumesc de idee! Pupici!

| pufies a răspuns:

Depinde și de vârsta voastră! Oricum vă cunoașteți de 3 ani deci îi poți lua orice lucru, fie el făcut de tine sau nu! Orice v-a conta pentru el.

| Alexandra172 a răspuns:

Hei. Poti sa ii iei o bratara de argint, sau o cana cu poza voastra. (iubitul meu poarta bratara, si vad si cana murdara cand merg pe la el laughing )

| Mihaela1710 explică (pentru Alexandra172):

Bratara de argint i-am luat. M-am gandit si la cana, dar voiam sa elimin ideile care includ pozele, nu pentru ca nu imi plac, ci pentru ca i-am tot facut. Merci oricum, te puuup!