| eryka27 a întrebat:

eu cu prietenul implinim in octombrie 1 an impreuna.ce cadou imi puteti sugera sa-i iau?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Un album Foto cu voi doi.

Răspuns utilizator avertizat
| kidutzq a răspuns:

O masina sport (de preferat un Aston Martin) daca ai posibilitatea.
Daca nu ai suficienti bani, atunci ii poti lua un ceas de mana cu un mesaj dragut gravat pe spate. Nu exista baiat pe lumea asta caruia sa nu-i placa un ceas.

| Maddiii a răspuns:

Ar fi dragur sa cumperi o perina alba mica si sa te duci cu ea la fotograf si ii dai si o poza de a ta cu el impreuna si ii zici la fotograf sa-ti faca perina cu poza. big grin Ar fi foarte fain. happy

| d3javw a răspuns:

Pai ii poti lua ceva ce sa ii aminteasca de tine mereu poate o perinuta cum a spus maddi asta ar fi foarte frumos sau poate un colier cu initialele voastre

| AnnielaIoana a răspuns:

Poti personaliza o poza cu voi doi sub forma de puzzle, si il pui dezasamblat intr-o cutiuta. Apoi il puteti asambla impreuna.La cat mai muulti ani impreuna!