| anonim_4396 a întrebat:

Simt nevoia sa vorbesc cu cineva pentru ca nu mai stiu ce sa ma fac.Eu am o relatie cu un baiat de vreo 3 saptamani,iar inainte am mai vorbit o luna pe net, dar il cunosteam asa din vedere de 1-2 ani.El l-a inceput mi-a spus ca nu are prietena,dar eu auzisem ca are,dar l-am crezut.El este tipul de baiat care nu sta mult dupa o fata, iar doar dupa cateva zile am ajuns sa ii fac oral ( el este al 2-lea baiat cu care fac asa ceva si sunt virgina),stiu ca am facut o greseala, dar asta nu schimba lucrurile cu nimic. Dupa mi-a zis ca are prietena de 6 ani, iar dupa cateva zile am aflat ca mai are una de 2 ani dincolo.De multe ori vorbeste urat cu mine si ma injura, mai ales de fata cu prieteni lui.Nu stiu ce sa fac ca m-am atasat foarte repede de el sad

Răspuns Câştigător
| PisicaAristocrata a răspuns:

Cu totii mai gresim, important e sa invatam corect din experientele noastre.Clar acest baiat nu este unul potrivit cu care sa construiesti o relatie frumoasa.Nu stie sa respecte fetele, este si infidel pe deasupra.Cred ca meriti mai mult decat unul ca el, nu mai sta pe ganduri.Un baiat care te respecta, nu-ti cerea sa treceti la intimitati dupa atat de putin timp si nu te trata in modul in care o face.Cineva care se comporta asa de la inceput, nu cred ca are cum sa se schimbe in viitor.Respecta-te mai mult si ai curaj sa spui nu atunci cand nu doresti sa faci ceva.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca faci sex oral nu esti virgina, nu-ti mai bate joc de virginitate. Virgina este o femeie care nu a avut nici un fel de contact sexual, nu una care practica perversiuni sexuale cu primul venit. Te-ai comportat ca o prostituata, de ce te miri ca te trateaza astfel? Daca ai gresit, asuma-ti greseala si suporta consecintele. Daca asta este comportamentul tau obisnuit, treci la urmatorul barbat fara sa te vaieti. Atata timp cat tu nu te respecti deloc si te comporti exact ca femeile de pe centura, nu poti cere sa te respecte altcineva. Cand vei invata sa te respecti, sa te comporti decent, sa nu faci sex cu oricine iti propune asteptand apoi avantaje de orice fel, atunci va fi primul pas spre a cuceri respectul celorlalti. Dar de la ace prim pas vei avea mult drum greu de facut, fiindca respectul o data terfelit se recapata de 1000 de ori mai greu.

| Purec a răspuns:

Doamne cum nu sti ce sa faci? Dai 2 palme si un scuipat in ochi. E chiar nesimtit, merita batut!

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Purec):

El e nesimtit dar ea e o tampita, se potrivesc
cum *** sa i-o sugi lu unu dupa cateva zile de stat cu el?
helloo pe ce lume traim oare?"laughing

| Flydream a răspuns:

Intradevar...baiatul a fost destept, te-a folosit, apoi s-a descotorosit de tine.Trebuia sa postezi intr-o fata,inaccesibila,mai greu de cucerit,pentru ca barbatilor,le plac stilul asta de femei.Tu tac, pac, sex oral, deci, esti doar o femeie de bani.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Flydream):

Nu e de banihee hee nu auzi ca i-a facut pe gratis? nici curva macar nu se poate numi laughing e gaura de covrig tipa laughing)

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Sfat foarte util? daca mai ai frati pe acasa inchide-le poarta sa nu iasa dracu pe strazi laughing
daca ti=a placut sa o sugi, suge-o in continuare

| Rebeeca17 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Da ..de parca voi nu a-ti gresit niciunu niciodata.Eu vi-am cerut doar un sfat, da ii foarte usor sa judeci pe cineva! Asa-i cum ziceti voi sunt o femeie de bani, o prostituata! Bine ca sunteti voi toti niste sfinti...winking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Rebeeca17):

Nu am zis ca sunt sfant... nici nu vreau sa fiu asa
doar ca sa ajungi dupa cateva zile sa ii faci oral unui tip... asta ar trebuie sa iti dea de gandit
nu sunt in masura sa te judec, dar totusi. gandeste-te bine
si inca cv, nici macar curva nu esti, ca alea o sug pe bani, dar u pe ce ai supt?

| RubikSD a răspuns:

Na! Sa te inveti minte! laughing))