| SuntFata a întrebat:

Deci nu stiu cum sa incep...Acum cateva saptamani am intalnit un baiat care credea ca il plac dar eu nici macar nul cunosteam[numele lui e teo]. In ziua aia stateam la geam cu o prietena care il cunostea pe tipul asta [atunci teo era intr-o relatie cu teodora, o prietena si au trecut amandoi pe strada], in fine eu tot radeam si ma ascundeam in spatele prietenei mele si nu mai stiu de ce iar el a crezut ca-l plac. Okei faza e ca dupa asta am inceput sal plac [iar el se despartise de teodora] au trecut 2 saptamani si eu inca-l mai placeam dar nu stiu sigur daca si el pe mine, ieri am fost in oras cu 2 fete [una din ele era fata aia de la geam] in oras am vazut un baiat [nick din america] si m-am indragostit de el cum l-am vazut.Am vorbit cu nick i-am luat facebookul si nr de telefon.acum mai am sentimente si pentru teo, si nu stiu pe care sal aleg.imi dati si mie pareri? puppy dog eyes plz FUNDA!
P. S.:am 13 ani [ peste cateva luni fac 14 ]

Răspuns Câştigător
| Mădu_1945 a răspuns:

Hellou Fata! Poi ca sa alegi unu dintre ei mai intai trebuie sa vezi care te place! Adica poti sa il alegi pe Teo si sa te placa Nick sau poti s ail alegi pe Nick si sa te placa Teo. Vorbesti cu ei, cunoastei mai bine si vezi care te place mai mult, care stie sa se comporte mai bine si din astea.Totusi ca un micut sfat iti spun ca daca te'ai indragostit de Nick ai putea s ail alegi pe el, adica prin faptul c ail iubesti are o bila alba in plus.hee hee. Succes! Si daca mai ai nevoie de sfaturi un mesaj pe privat si te ajut! Zi faina!love struck

1 răspuns:
| SuntFata explică:

Ms de raspunsuri...dar cred ca deocamdata nu pot alege dar cel mai sigur o sa il aleg pe teo acum nu stiu o sa mai vad kiss