| Imiplacpisicileee a întrebat:

Buna tuturor.Vinerea acesta prietenul meu a venit la mine si ne am "jucat" putin.Eu aveam chiloti, ciorapi si fusta pe mine si el avea chiloti si blugi. Dupa o vreme presupun ca s a excitat atat de tare, incat m a prins de fund pe sub fusta si m a tras in sus pe el, oarecum vorbind.In acel moment imi curgea lichidul transparent.Cand m a tras spre el, mi am atins zona intima de zona lui, eram tot imbracati amandoi.Mi e frica ca el sa nu ejaculat si sperma sa fi ajuns la mine in vagin. Dupa e a plecat de la mine m am uitat dar nu eram nici macar o pata pe nimic.Mie foarte frica ca sa nu raman insarcinata.El imi spune ca nu trebuie sa mi fac griji ca n a facut nimic, dar tot mi e foarte frica sad Exista probabilitatea ca sperma sa treaca prin materiale textile? Cer seriozitate si dau funda.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doamne,sunteti de râs cu lipsa asta de educatie sexuala.Crezi ca lichidul seminal(asa se mai numeste sperma)poate ajunge asa usor la ovulul(care nu este pozitionat in usa vaginului) tau prin textile?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai stiut pana acum, afla ca ofemeie poate ramane insarcinata doar daca ajunge sperma in vaginul ei in perioada fertila. In afara acelei perioade nicio femeie nu poate ramane insarcinata indiferent de cantitatea de lichid preejeculator sau sperma ar ajunge in preajma sau in vaginul ei. Prima data informeaza-te daca esti fertila sau nu si doar pe urma intreba daca exista posibilitatea de a ramane sau nu insarcinata. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face probleme de sarcina. In conditiile prezentate de tine este greu sa ramai gravida.

| minrest a răspuns:

Nu sunt sanse de data asta, dar prudenta nu strica. Zi buna.

| aXy99 a răspuns:

Nu exista nicio sansa sa ramai insarcinata daca aveati haine pe voi. Poti sta linistita. Nu se ramane gravida asa usor.

| sofisis a răspuns:

Of...cat de micuta esti? Ai macar buletin?
Ai lacune foarte mari in ceea ce inseamna sex, reproducere, metode de reproducere etc.
Nu, prin haine nu ai cum sa ramai gravida.

| Florentina9210 a răspuns:

Atata timp cat nu te-a penetrat poti sa stai linistita. Doamne nu aveti experienta deloc.

| Jessica007 a răspuns:

Stai linistita ca nu se intampla nimic,atata vreme cat ati fost imbracati, nu te-a penetrat.El a ejaculat ca a fost super excitat, era si normal, dar a ejaculat in haine nu in vaginul tau, asa ca poti sta linistita.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Nu poti fi niciodata destul de sigura. Consulta medicul tau ginecolog.