| anonim_4396 a întrebat:

Hey stiu ca este o intrebare total idioata si pare ca si cum sunt un noob sau ceva de genu dar am o mare problema si de 2 zile plang mereu si nu stiu ce sa fac. Deci am fost la iubitul meu si tin sa mentionez sunt virgina. Am inceput sa facem chestii si am ajuns sa ma frec cu..."pasarica" mea de penisul lui dar eram imbracati. Si el a avut orgasm dar se patase pe blugi si eu cand m-am ridicat eram uda si aveam o pata fix acolo unde statusem cu "pasarica" pe el. Si cand mi-am dat chilotii jos normal ca erau uzi pentru ca na stiti ca fetele au secretia aia pentru excitare dar ceea ce ma nelinisteste pe mine este daca o sa raman insarcinata!? Imi este foarte frica si chiar nu stiu ce sa cred, cate sanse sunt sa raman insarcinata? Nici nu stiu daca poate a ajuns sperma la mine in chiloti!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e total imposibil, dar e foarte puțin probabil. Data viitoare, frecați-vă și voi cu deștu' sau cu limba!

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca el nu si-a dat drumul in vaginul tau.

| RAY a răspuns:

O sarcina taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa da vei avea un copil doar pentru ca te-ai frecat si tu, ma da voii ganditi cand intrebati? inseamna ca am lasat toate curvele care se freacu cu mine

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar printrun miracol s-ar putea ramane gravida procedandu-se asa. Revino-ti in fire deoarece nu s-a intamplat absolut nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el a ejaculat la el in boxeri si pantaloni, iar tu erai in chiloti si ai stat cu pasarica deasupra penisului lui, nu ai cum sa ramai gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Este foarte putin probabil sa fi ramas dintr-atat. O sansa sau doua din 10000.

| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa ramai gravida prin haine!

| Livelord a răspuns:

Decat daca era magician.