| bella19 a întrebat:

Uitati cum sta treaba.Eu am un iubit si mai la inceputul relatiei primele vreo 3 luni era una care sa dadea la prietenul meu.Si nu numai atat dar inainte cu ceva timp sa fiu eu cu el ei ar fi vrut sa fie impreuna(ca si el tinea la ea dar acum nu mai tine).Si asa au mai vorbit ei pe mess si la telefon vreo 3 luni pana cand am vazut eu si m-am certat cu el. Dupa asta i-a dat ignor i-a sters numarul aproape ca nici macar nu o mai saluta.Asa.Si acum asta are un prieten.Stiu de pe facebook.Mi-am facut un facebook fals de baiat si as putea eventual sa-i dau un mesaj prietenului ei si sa spun chestii urate despre ea.Doar ca probabil nu o sa ma creada. Aveti si alte idei despre ce i-as putea face? Funda:*.

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Nu face nimic, de ce sa te porti asa stii razbunarea e arma prostului, las-o in pace daca prietenul tau nu o baga in seama nu e nicio problema dar daca prietenul ii da apa la moara ar trebui sa iei masuri impotriva lui, lasa fata in pace crezi ca ala o sa creada ce zice cineva pe fb fara prieteni si o poza falsa? iti spun ca nu! asa ca ai grija de relatia care o ai! bafta multa kiss

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Poti eventual sa-ti tai unghiile, nu care cumva sa te ranesti cand le bagi in gat

| neutrino a răspuns:

Urat caracter ai!

| bella19 explică (pentru neutrino):

Eh mi s-a mai spuslaughing.

| bella19 explică (pentru neutrino):

Eh mi s-a mai spus.

| Liliana1981 a răspuns:

Offf gelozia asta! Continua cu ideile pe care le ai dar dupa aceea sa nu vii sa bazai pe aici ca te-a lasat iubitul!