| deutszaandreutzsa a întrebat:

un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am spus ma mai gandesc parintii mei nu ma lasa cu prieten de la 12 ani ce sa fac? fundita:*

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

I-ai dat un raspuns foarte bun.

| ImHereForYou a răspuns:

Ce sa faci?
Sa stai cu el doar daca il iubesti cu adv!
Daca nu...mai bine sa nu risti!

| sandra2012 a răspuns:

Dar tie ce iti trebuie prieten de la 12 ani? Nu ai altceva mai bun de facut, sa inveti, sa te joci? Ai rabdare, ca vei avea si iubit

| MeGustaaaaa a răspuns:

Eu, daca as fii in locul tau, si iubirea ar fi reciproca, as uita de ce zice mama si tata si as face asta.Am si eu 12 ani si am un iubit.Parintii nu ma lasa si nu imi pasa...Nu stiu de asta.

| Murzik a răspuns:

POti sa faci asa ca parintii sa nu stie!

| mriuls a răspuns:

Eu zic sa mai astepti! happy, asculta de parinti.

| SloOpY a răspuns:

Neaparat trebuie sa stie parintii?

| euwik a răspuns:

Depinde de ce crezi tu nu parintii tai.dar e bine ca ii asculti, nu multi copii fac asta

| iloveusa a răspuns:

Mai asteapta cam 3-4 ani...

| irinutz a răspuns:

Pai nu stiu daca iti place si tie de el si crezi ca poate fi ceva intre voi nu le spune parintilor si fii cu el