| ZapaciLaa a întrebat:

Buna un baiat m-a intrebat de 2 ori daca vreau sa fiu cu el.
Prima oara i-am zis nu pentru ca eram intr-o relatie cu un baiat pe care il iubeam si il iubesc in continuare, dar il plac si pe cel care il uraste cel mai mult si se pare ca si acel baiat ma place.
Iar astazi m-a intrebat din nou si chiar nu stiu ce sa ii zic.
Credeti ca merita sa fiu cu el? Sincer eu cred ca o sa il fac doar sa sufere...

Răspuns Câştigător
| ioanapantea a răspuns:

Il iubesc pe x, dar imi place de y. Frate, asta numai iubire nu este. De ce sa te mai legi la cap cu altul? Ai un baiat care tine la tine si te iubeste si tu cauti pe altul? Draga mea, in ziua de azi sunt putini baietii care iubesc cu adevarat. Iti dai seama cum se va simti prietenul tau cand va afla ca esti cu baiatul pe care il uraste cel mai mult? Tie ti-ar place sa ti se faca chestia asta? Si de ce sa il faci sa sufere? Ce ti-a facut tie baiatul respectiv, lasand la o parte faza cu prietenul tau care il uraste. Ca nu cred ca vrei sa il faci sa sufere doar pentru ca prietenul tau il uraste. Nu ai de ce sa faci asta din moment ce nu il iubesti cu adevarat pe prietenul tau. De ce sa-l faci sa sufere pe ala? Nu cred ca merita asa ceva si poate ca pana la urma, nici nu va suferii. Eu zic sa ii lasi pe amandoi si sa fi singura pentru ca nu ii meriti pe nici unul. Si nu mi-o lua in nume de rau. Ti-am dat doar un sfat "prietenesc" ca sa zic asa. Acum tu faci ce vrei. Succes!

4 răspunsuri:
| TechnoCocktail a răspuns:

Doamne auzi cica incearca.Are dreptate Ioana tu nu ii meriti pe niciunul si eu sunt baiat si mi-au facut fetele asta.Toate fetele sunteti la fel si punct.

| ZapaciLaa explică (pentru TechnoCocktail):

Cine te-a pus sa le incerci pe toate daca zici ca suntem toate la fel? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu incerci sa vezi cum este, cum se comporta cu tine? Eu zic sa incerci.Pwp:*

| KeNNNz0R a răspuns:

Incearca!winking Incercare moarte n-are!