| Antoniavelaoficial a întrebat:

Buna, va rog ajutati-ma cat mai urgent, nu mai inteleg nimic, sunt confuza... locuiesc cu sotul meu de un an de zile, cand ne-am cunoscut totul a fost perfect, m-a facut sa cred ca el e ceea ce am cautat dar dupa ce ne-am mutat impreuna cam dupa aprox 4 luni intr-o seara a pus un film porno si a scos o achizitie banuiesc caci de la sex shop dupa care mi-a zis ca vrea sa o folosesc.P ractic cred ca el simtea nevoia sa faca sex cu un barbat dar avand sotia acasa si un penis cumparat de la sex shop a fost ok si asa...inainte faceam sex in fiecare zi dar acum o data la sapt sau poate mai mult si vreau sa mentionez faptul ca el se uita la filme porno 'strapon sau cu shemale'tot la 2 zile..am incercat sa discut si mi-a zis caci el asa se linisteste cand e nervos uitandu-se la filme de genu. In ultima vreme am observat caci inainte de a face sex cu mine se uita la asa ceva si simt ca e ceva la mijloc uneori cand il ating pe fund se excita foarte tare si dupa se retrage dar sex nu facem. Nu stiu daca ma intelegeti, acum sunt confuza, sunt distrusa si in ultimul moment am decis sa cer sfatul d-voastra. Sunt prea stresata sa va dau mai multe detalii acum dar daca cineva vrea sa ma ajute o sa astept intrebari. Va multumesc

4 răspunsuri:
| TeodorescuAndrei a răspuns:

Felicitări tocmai te-ai ales cu un soț popo...

| Antoniavelaoficial explică:

Cand se uita la filme o face in fata mea, nu se ascunde dar eu sant inexistenta ca si cum nu as fi in aceea camera.jocul asta sa repetat de mai multe ori pe parcursul acestui timp si acum de cateva zile face sex cu mine dar numai anal.ce sa mai cred? nu mai stiu de mine credeti-ma deoarece il iubesc ca pe ochii mei din cap si mi-e frica sa nu existe cineva mai presus decat mine in viata lui adica un barbat.a si am uitat sa spun ca a fost 2 ani si cateva luni in puscarie poate de aici se trag mai multe caci are si un pic probleme cu nervii.a fost nevinovat si dupa cate a patit acolo nervii lui sunt la pamant.astept rasp

| anonimuser1 a răspuns (pentru Antoniavelaoficial):

Probabil e bisexual.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Antoniavelaoficial):

Cel mai bine desparte te de astfel de om ciudat bolnav, ce vrei sa te imbolnavesti si tu?