| inloveforever a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati cat de repede puteti.Acum doua saptamani am fost la mare si "m-am jucat " cu prietenul meu, gen petting, dar imbracati.Precizez eu aveam blugi scurti, chiloti si el a vea ceva pantaloni scurti si chiloti.Eu eram pe STOP.Am stat mult timp unul peste altul, facandu-me ventuze. Faza e ca sunt foarte speriata fiindca nu stiu daca a ejaculat, cert e ca nu am fost uda pe pantaloniEste sansa sa raman gravida? Va rog cat de repede sa raspundeti :* Fundaaa

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata prin haine. Este imposibil

| Zenithf a răspuns:

Poti ramanea insarcinata de frica? Sunt femei care au avut simptome cum ca ar fi insarcinate, le-au crescut si burtica si le-a intarziat ciclul, dar totul pe fond nervos.
Deci, in cazul tau, s-au teleportat micutii aia de la prietenul tau din prostata pana la tine in trompele uterine, altfel nu-mi explic cum ai putut ramanea insarcinata. Ah, sau poate ai ramas insarcinata prin telepatie?
Cel mai bine, ia un compendiu de anatomie, sau ceva carti pe acest subiect, si documenteaza-te.

| ywar a răspuns (pentru Zenithf):

Sau a fost insarcinata de Sfantul Duh... Cine stie, poate-i vreo sfanta printre noi si noi intre atatea fiare si la propriu si la figurat nu o mai vedem caci avem privirea impaienjenita happy

| Zenithf a răspuns (pentru ywar):

Ai grija ca te bate Doamne-Doamne daca vorbesti asa despre El. "Nu luati numele lui Dumnezeu in desert" si "cine isi bate joc de Fiul Omului va putea fi iertat, dar cine isi bate joc de Duhul Sfant nu va putea fi iertat". happy
Nu conteaza ce credem noi sau altii, dar mai bine nu ne atingem de ce-i Sfant.

| ywar a răspuns (pentru Zenithf):

Glumeam desigur! mai sunt si cantarer de strana. happy Ma ia si pe mine gura pe dinainte, sau pe ogoare, sau pe "campi".

| Zenithf a răspuns (pentru ywar):

Stiu ca glumeai, si cred ca are si El gust la glume, altfel nu ne facea pe noi asa de glumeti. :p

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate o fi ejaculat in pantofii tăi, vezi dacă ai rămas insarcinată.rolling on the floor

| ywar a răspuns:

Esti praf! Cat ai avut la anatomie? Nota 2 cumva? Sau 4 si nu ai trecut clasa. Esti jalnica si prea prost pregatita pentru viata, pentru a avea o incercare [macar] de "relatie". La voi tot ce zboara se mananca si daca va incalecati unii pe altii sau va ingramaditi pe undeva vi-i totuna.

| Radu284 a răspuns:

Auzi, tu cati ani ai? Eu pana pe la 10 ani jumate credeam ca este suficient sa fii in proximitatea fizica a unui barbat (ca fata) pentru a ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeule, ma doare burta de ras, nu mai suport!
daca ai pune mana pe carte cat pui pe jucaria baiatului, ai fi ajuns departe!

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Stai linistita, nu te stresa degeaba. Nu ai cum sa fii insarcinata.

| CosminCornel a răspuns:

Daca ejaculeaza la o distanta de 10 metri de uterul tau e clar ca o sa ai puradel peste cateva luni. Ia si bea zeama de varza, o sa se rezolve totul. Cel putin 1l pe zi.

| Lorena12 a răspuns:

Inteligento, nu poti ramane gravida daca erai pe STOP pentru ca poti ramane doar daca esti pe ovulatie.
Asa ca ai face bine sa iei o carte de anatomie, sau sa fi mai atenta la scoala! Bye! happy

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru Lorena12):

Alta inteligenta aici -.-
Eu zic ca mai bine ati lua amandoua cartea de anatomie happy